JBL Quantum 400

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset JBL Quantum 400 s RGB podsvietením má ľahkú čelenku a náušníky vyplnené pamäťovou penou. Reprodukciu zvuku zabezpečia 50 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 98 dBi. Disponuje funkciami JBL QuantumSOUND Signature, JBL QuantumSURROUND aj technológiou DTS Headphone:X 2.0. Vo výbave má vyklápací mikrofón zameraný na hlas, ovládanie hlasitosti aj ovládač vyváženia medzi herným zvukom a komunikáciou. Headset je certifikovaný spoločnosťou Discord a kompatibilný s TeamSpeak. Vlastnosti zvuku nastavíte v softvéri JBL QuantumENGINE. O pripojenie sa postará 1,2 metrový kábel s kombinovaným 3,5 mm jack konektorom aj 3 metrový kábel s USB rozhraním.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Headset s funkciou JBL QuantumSURROUND

Herný headset JBL Quantum 400 s ľahkou čelenkou a polstrovanými náušníkmi je vybavený 50 mm meničmi s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 98 dBi. Virtuálny priestorový zvuk znejúci z vašich slúchadiel dosiahnete pomocou pokročilých algoritmov JBL QuantumSURROUND. Vďaka funkcii JBL QuantumSOUND Signature budete počuť najtichšie kroky aj ten najhlasnejší výbuch. Nechýba ani technológia DTS Headphone:X 2.0.

Výbava a možnosti pripojenia

Krištáľovo čistú komunikáciu so spoluhráčmi zabezpečí vyklápací mikrofón zameriavajúci sa na hlas. K dispozícii máte ovládanie hlasitosti aj ovládač vyváženia medzi herným zvukom a komunikáciou. Headset s RGB podsvietením je certifikovaný spoločnosťou Discord a kompatibilný s TeamSpeak alebo inými komunikačnými službami. Vďaka odpojiteľnému 1,2 metrovému káblu s kombinovaným 3,5 mm jack konektorom a 3 metrovému káblu s USB rozhraním ho pripojíte k herným konzolám aj k počítačom.

JBL QuantumENGINE

V obslužnom softvéri JBL QuantumENGINE si môžete vybrať preferované nastavenie virtuálneho priestorového zvuku, vytvoriť samostatné profily a efekty RGB podsvietenia, nastaviť ekvalizér alebo si vybrať zo 6 predvolieb. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 98 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jbl
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 230 mm
Výška: 100 mm
Hmotnosť: 274 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 98 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Áno
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB, 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: JBLQUANTUM400BLK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore