JLab Go Air Sport čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: Za uši Viac info


Cena 39,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Športové bezdrôtové slúchadlá do uší JLab Go Air Sport v čiernej farbe ponúkajú dlhú životnosť batérie (8 + 24 hodín), duálne pripojenie, MEMS mikrofón a odolnosť podľa normy IP55.

JLab Go Air Sport

Pridajte do svojho tréningu trochu hudby. S viac než 32 hodinami prehrávania a malým športovým dizajnom sú tieto slúchadlá ako stvorené, aby vám robili spoločnosť pri každom cvičení. 

  • Dlhá životnosť batérie – Slúchadlá ponúkajú 8 hodín prehrávania na jedno nabitie a 24 hodín naviac z nabíjacieho puzdra (celkom 32 hodín). K nabitiu puzdra jednoducho použite integrovaný USB kábel.

  • Športový dizajn – Odolnosť proti potu IP55 odolá potu a nečistotám, takže budete môcť bez obáv vyraziť na výlety či do posilňovne. Ergonomický ušný háčik sedí aj najmenším ušiam a zostane bezpečne a pohodlne na svojom mieste. Vyskúšajte všetky veľksoti gélových špičiek, aby ste získali bezpečné uchytenie.

  • Duálne pripojenie – Používajte slúchadlá buď samostatne, alebo použite obidve dohromady. Vstavaný MEMS mikrofón v každom slúchadle zaisťuje čisté hovory.

  • Zvuk EQ3 – Niekoľkými klepnutiami pomocou dotykových senzorov si môžete vybrať preferovaný zvuk: režimy JLab Signature, Balanced a Bass Boost (bez aplikácie).

  • Ovládacie prvky – Užite si ovládanie hlasitosti a skladieb, prehrávanie/pozastavenie, prijímanie hovorov a aktiváciu smart asistenta pomocou funkcie dotykového ovládania.   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia Za uši

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JLab Go Air Sport čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené