JVC RA-E981B čierne


Internetové rádio, Smart, Farba čierna, Celkový výkon: 10 W, Wi-Fi, Podporované pásma: FM, DAB+, FM rádio, DAB, RDS, Počet staníc v pamäti: 80, USB port, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá, Hodiny, Budík, Zobúdzanie rádiom, LED displej. Viac info


Cena 176,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 179,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,54 € Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kompaktné internetové rádio JVC RA-E981B s DAB+/FM tunerom, Bluetooth, USB vstupom, Aux-In konektorom, WiFi, farebným LCD displejom a výkonom 10 W.

Internetové rádio s DAB+ JVC RA-E981B

Internetové rádio vám umožní vybrať si z niekoľkých rôznych spôsobov príjmu audio obsahu, či už uprednostňujete tradičné rozhlasové stanice alebo milujete počúvanie moderných podcastov. Naladiť si môžete rozhlasové stanice v modernom DAB+ , ale aj klasickom FM , pásme. V oboch prípadoch umožňuje zariadenie naladiť a uložiť 40 predvolieb. Ak sa neuspokojíte s lokálnou rozhlasovou ponukou, oceníte možnosť počúvania internetových rádií z takmer celého sveta. Aj v tomto prípade je možné do pamäte uložiť až 40 predvolieb. Pre využitie tejto funkcie je potrebné prístroj pripojiť k internetovej WiFi sieti . Výhody pripojenia rádia k internetu ale nespočívajú iba v možnosti príjmu internetových rozhlasových staníc. Využiť možno tiež funkciu Spotify Connect a jednoducho prepojiť prehrávač s vašim Spotify účtom.

Moderné rádio nabité funkciami

Rádio JVC RA-E981B je možné tiež jednoducho spárovať s mobilným telefónom prostredníctvom Bluetooth pripojenia a použiť ho ako externý reproduktor. Vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 2,8” je ovládanie a nastavenie jednoduché a pohodlné. Milovníkom bezdrôtových technológií je určená možnosť spárovania prehrávača s mobilnou aplikáciou UNDOK, ktorá umožňuje pohodlne ovládať všetky dôležité funkcie z mobilného zariadenia. (Dostupná pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS). V prípade, že si potrpíte na tradičnejšie zdroje audio obsahu, určite využijete zabudovaný USB vstup (s podporou formátu MP3), ale aj AUX-IN konektor. O zvukovú reprodukciu sa stará dvojica stereo reproduktorov so zabudovaným Bassreflexom, s celkovým výkonom 10 W, ktorý je možné upravovať pomocou vstavaného ekvalizéra. K dispozícii je aj slúchadlový výstup, ak by ste si chceli vychutnať svoje obľúbené skladby v súkromí. Príjemným benefitom je aj možnosť nastavenia dvoch, na sebe nezávislých, časov budenia. Ďalej funkcie Snooze a funkcie Sleep pre automatické vypnutie. Prístroj je napájaný z elektrickej siete, prostredníctvom priloženého adaptéra.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Podporované pásma DAB+, FM
Celkový výkon 10 W
DAB Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia JVC RA-E981B čierne

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

19. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • celkom maly, kompakty,
  • nenapadny
  • nabuchany funkciami
  • po 2.mes.používania, zatiaľ všetko ok, spokojnosť

kurat do kuchyne, ale vpohode ozvuci aj vacsiu miesnost