King's Bounty 2 (Day One Edition) - PS4 hra


Médium: BLU-RAY, Platforma: PS4, Typ hry: Strategické, RPG, Lokalizácia: česká. Viac info


Cena 24,99 €

Zľava 36 % z predchádzajúcej ceny: 38,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,50 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Strategická RPG hra King's Bounty 2 je na platformu PlayStation 4. Svet fantázie Antara prináša nové dobrodružstva a pokročilé herné možnosti. Preskúmajte otvorený herný svet, ktorý sa prelína s prvkami reality a bojujte. Príbeh je doplnený o filmové rozprávanie, ktoré zintenzívni váš zážitok a pridá do hry aj niečo navyše. Na výber budete mať 3 postavy, kde každá z nich má svoj vlastný príbeh. To, čo sa v hre odohrá, je len vo vašich rukách a rozhodnutiach. Ako budete putovať rôznymi územiami, meniť sa bude nielen príbeh, ale aj priority postáv - sila, umenie, anarchia a rád. Strategické prvky v podobe prekážok na bojisku otestujú vaše taktické a logické myslenie. Hra má české titulky.

 

Rozhodnutie je vo vašich rukách

Príbeh doplnený o filmové rozprávanie prináša obľúbené RPG tradície a dáva priestor ovplyvňovať priebeh hry činmi. Ocitnete sa pred nejednou neľahkou morálnou voľbou, ktorá má dopad na osud celej ríše. Užijete si skúmanie divočiny, ale aj stretnutia s novými postavami. Majte sa však na pozore, vašimi rozhodnutiami sa z priateľského rozhovoru môže poľahky stať neľútostný boj. Osud sveta Antara je vo vašich rukách.

Na výber máte z troch hrdinov

Prostredie strategickej hry King´s Bounty 2 predstaví tri nové postavy. Za každou z nich sa skrýva vlastný unikátny príbeh a je len na vás, ktorú si vyberiete. Putovanie ríšou ich postupne formuje a mení na základe rozhodnutí. Prikláňať sa môžu k ideálom sily, rádu, umeniu či anarchie, čo následne ovplyvňuje interakcie s ostatnými postavami a zároveň majú vplyv aj na okolitý svet.

Jedinečné bojiská

Krajina navôkol obohatená o realistické prvky je dôležitá z hľadiska bojov. Charakter krajiny zodpovedá kraju, v ktorom sa práve nachádzate. Nechýbajú rôzne prekážky ako rokliny a kopce pre taktickú rozmanitosť. Každé bojisko oplýva vlastnými taktickými výhodami a nevýhodami, čo núti hráča prihliadať na prostredie pred začatím boja, aby si zabezpečil bojovú výhodu, prípadne minimalizoval straty.

Unikátne družstvá

Družstvá pozostávajú z jedinečných jednotiek. Každá z nich má vo vienku sadu vlastných výnimočných schopností a nevšedné vizuálne spracovanie. Naplňte armádu elfami, trollmi, ľuďmi a ďalšími tvormi, ktorí budú bojovať bok po boku a utužovať vzájomné vzťahy.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Strategické, RPG
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií King's Bounty 2 (Day One Edition) - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami