Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA (červená)


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1500 ml, Materiál: kov, Príkon: 2400 W, Automatické vypnutie, Ochrana proti vyvar. vody, Ochrania proti prehriatiu, Nastaviteľná teplota, Podsvietenie, Uchovanie teploty. Viac info


Cena 249,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA s objemom 1,5 l uvarí veľké množstvo vody expresne rýchlo a bude štýlovým doplnkom v každej kuchyni. Navyše umožňuje nastavenie teploty ohrevu vody v rozmedzí 50 - 100 °C, takže či už sa rozhodnete pre biely, zelený, čierny alebo iný čaj, teplota jeho sparovania bude vždy optimálna. Prakticky umiestnený teplomer na kanvici vás informuje o teplote vody aj keď bude mimo základňu. Dvojitá stena kanvice plní hneď niekoľko užitočných funkcií: udržuje vodu dlhšie teplú, znižuje prevádzkovú hlučnosť a je chladnejšia na dotyk. Stabilná konštrukcia, základňa s protišmykovou úpravou a mäkká rukovať zabezpečia bezpečnú a pohodlnú manipuláciu s kanvicou. Farba: červená.

Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA

 • Robustná, stabilná konštrukcia
 • Retro dizajn
 • Objem: 1,5 l
 • Rýchly ohrev vody
 • Nastaviteľná teplota v rozmedzí: 50 - 100 °C
 • Teplomer umiestnený priamo na kanvici
 • LED panel
 • Dvojitá stena kanvice
 • Indikátor zapnutia kanvice
 • Základňa s protišmykovou ochranou
 • Príkon: 2400 W
 • Farba: červená

Správna teplota pre každý nápoj

Či už čierny, zelený alebo biely čaj - plnú arómu možno dosiahnuť iba so správnou teplotou vody. Rýchlovarná kanvica Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA umožňuje nastavenie teploty ohrevu vody na: 50, 60, 70, 80, 90 a 100 °C. O stave ohrievanej vody vás informuje LED panel. S príkonom 2400 W zohreje kanvica Kitchenaid Artisan vodu expresne rýchlo. 1,5 litrový objem predstavuje ideálne množstvo pre prípravu hneď niekoľkých šálok vášho obľúbeného teplého nápoja.

Dizajn hodný ocenenia

Retro dizajn kanvice Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA prinesie nový vietor do vašej kuchyne. Hladké, zaoblené prevedenie a robustná, stabilná konštrukcia sú zarukou bezpečného a dlhodobého používania. Lepšiu izoláciu zabezpečuje dvojitá stena kanvice, čím udržuje vodu dlhšie teplú, znižuje prevádzkovú hlučnosť a zároveň je chladnejšia na dotyk. O komfortnú manipuláciu s kanvicou sa postará mäkká rukoväť a 360° otočná základňa.

 • Vďaka teplomeru umiestnenému na kanvici budete mať prehľad o teplote vody aj keď bude mimo základňu.

Dokonalá šálka vášho obľúbeného čaju

Vzhľadom k tomu, že rôzne druhy čajov sa pestujú v odlišných podmienkach a vyžadujú rozdielne procesy spracovania, je nutné pre rozvinutie ich jedinečnej chuti a arómy zabezpečiť kvalitnú vodu a optimálnu teplotu vody.

Všeobecne platí, že príliš horúca voda spôsobí vylúhovanie trieslovín a ďalších substancií a výsledný nápoj má horkú chuť až pachuť. Čaj zaliaty príliš chladnou vodou bude mať mdlú až vodovú chuť, pretože sa aromatické a chuťové zložky uvoľnili z čajových lístkov len málo.

Ďalej platí, že príliš dlhé lúhovanie čajových lístkov sa môže prejaviť v horkej a nepríjemnej chuti, zatiaľ čo príliš krátka doba lúhovania spôsobí slabú a neurčitú chuť výsledného nápoja.

 • S kanvicou Kitchenaid Artisan bude váš čaj vždy chutiť presne tak, ako má. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál kov
Zvuková signalizácia Áno
Príkon 2400 W
Nastaviteľná teplota Áno
Objem 1500 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Kitchenaid Artisan 5KEK1522ECA (červená)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami