Klarfit Luxor tanečná tyč

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 126,90 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

POPIS PRODUKTU

Pole dance tyč na tancovanie Klarfit Luxor je vyrobená z ušľachtilej ocele, vďaka čomu je dostatočne pevná. Vhodná do miestností s výškou stropu od 2,24 do 2,74 metra, možnosť predĺženia až do výšky 3,37 metra pomocou ďalšej tyče (nutné dokúpiť). Viete si ju nastaviť do statickej alebo rotačnej polohy. Výhodou je rýchla montáž a demontáž. V balení nájdete všetko potrebné k upevneniu a inštalačné video. Maximálna nosnosť je 120 kg. Priemer tyče je 45 mm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 21 %
Popis produktu

Pre profesionálov aj začiatočníkov

Tanečná tyč Klarfit Luxor je určená pre všetkých, ktorí s pole dance začínajú alebo sa mu venujú profesionálne. Môžete si ju umiestniť vo svojom byte, vo fitness centre alebo v tanečnom klube. Priemer tyče je 45 mm a stojana 23 cm, stropná príruba má priemer 38,5 cm. 

Stabilná konštrukcia

Tyč je vyrobená z chrómovanej ušľachtilej ocele a unesnie hmotnosť do 120 kg. Pri cvičení si môžete nastaviť potrebnú výšku odvíjajúcu sa od priestoru, v ktorom je tyč umiestnená. Ideálná výška stropu na inštaláciu je od 2,24 metra do 2,74 metra. Inštalácia je jednoduchá, vďaka upínaciemu systému. Silikónové krúžky na oboch koncoch tyče bránia vzniku škrabancov. 

 

Pripojené súbory

Luxor tanečná tyč - návod [*.pdf, 739.18 kB]

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarfit 

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 4,5 cm
Hmotnosť: 1200 g
Výška: 274 cm
Hĺbka: 4,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: stojan, náradie, DVD

Ostatné

Kód produktu: 10023091

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore