Klarfit Pacemaker X3

Zobraziť

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Klarfit Pacemaker X3 vybavený rôznymi tréningovými programami, manuálnym režimom a integrovaným pulzomerom vás dovedie k skvelým tréningovým výsledkom.

Vlastnosti Klarfit Pacemaker X3

S 12 rozličnými programami si môžete zostaviť cielene orientovaný tréning - je jedno, či je cieľom zlepšenie kondície, schudnutie alebo zlepšenie vytrvalosti. Na prehľadnej ovládacej časti sa dajú rýchlo nastaviť nielen všetky funkcie, ale tiež odložiť fľaše a dózy ako aj MP3 prehrávač, mobil a šperky. Prehľadný LCD displej s modrým podsvietením Vás zásobuje pri každom cvičení dôležitými tréningovými informáciami ako sú napríklad vzdialenosť, spotreba kalórií a čas. Pulz je meraný cez senzory v rukovätiach, ostatné funkčné tlačidlá sú pripravené pre štart a koniec a tiež reguláciu rýchlosti. Okrem ľahkej chôdze po rovnej ceste až po výstup na kopec je možné je všetko, až do 12 km/h a variabilný uhol stúpania do 7,5 %. Želané parametre možno nastaviť individuálne alebo pomocou zodpovedajúceho tlačidla rýchlej voľby.

Praktické uskladnenie

Zariadenie Pacemaker X3 od spoločnosti Klarfit má veľkú bežeckú plochu, ktorá sprostredkúva prirodzený pocit pri behu a pritom šetrí kĺby. Protišmykový povrch ponúka stabilitu na bežeckom páse aj pri plnej rýchlosti. Pre praktické uloženie možno bežecký pás vďaka zdvíhaciemu mechanizmu s hydraulickým valcom ľahko sklopiť dohora, takže pre zariadenie ľahko nájdete vhodné miesto pre uskladnenie aj v menších miestnostiach a zostáva vždy pripravené pre použitie. Vďaka kolieskam je jednoduché zariadenie premiestniť. Gumové podložky na spodnej strane chránia citlivé povrchy pred poškodeniami.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 Kg
Max. rýchlosť 12 km/hod.
Vstavaný počítač Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Klarfit Pacemaker X3

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Peter

21. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná