Klarfit Tauon

  • Doprava zadarmo

Trenažér, Maximálna nosnosť: 100 kg, Vstavaný počítač, Vstavaný displej, Meranie tepu, Transportné kolieska, Meranie spálených kalórií. Viac info


Cena 229,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

S trenažérom Klarfit Tauon rozhýbete svaly a posilníte váš kardiovaskulárny systém u vás doma medzi vlastnými štyrmi stenami bez ohľadu na počasie.

Vlastnosti Klarfit Tauon

Ako skutočný krosový trenažér ponúka zariadenie Tauon voči kĺbom šetrné tréningy celého tela na ruky, nohy, zadok a plecia. Integrovaný tréningový počítač umožňuje zamerať sa pri tréningu na cieľ aj výkon. Na prehľadnom LCD displeji sa okrem času tréningu zobrazuje aj rýchlosť, spotreba kalórií, vzdialenosť, pulz a celkovo prejdené kilometre. Takže neustále máte prehľad o svojom pokroku a môžete sa optimálne sústrediť na tréning. 4 kg zotrvačník s masívnou zotrvačnou hmotnosťou 12 kg je možné mechanicky nastavovať v 8 úrovniach pomocou funkcie MagResist. So systémom SilentBelt trénujete prakticky nehlučne. O správnu zábavu počas tréningu sa postará vďaka SmartCardio Studio integrovaný držiak na tablet. Sledujte svoje obľúbené seriály alebo si zacvičte pri zozname skladieb. Veľké protišmykové nášľapné plochy na pedáloch zaisťujú bezpečné a pevné postavenie. Nízka hmotnosť a 2 transportné kolieska veľmi uľahčujú presun a zloženie krosového trenažéra Klarfit Tauon.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Maximálna nosnosť 100 Kg
Vstavaný počítač Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarfit Tauon

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami