Klarstein Barossa 40D

Vinotéka, Energetická trieda G, Ročná spot. energie: 160 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Kapacita: 41 fliaš, Počet teplotných zón: 2, Šírka: 58 cm, Výška: 88 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka Klarstein Barossa 40D v štýlovom prevedení vychladí vaše obľúbené vína. Disponuje dvomi chladiacími zónami, ktoré poskytnú úložne miesto pre 41 fliaš. Vína sa uložia na výsuvné drevené rošty. Pre obe zóny si nastavíte samostatnú teplotu v rozmedzí od 5 do 18°C. Teplotu nastavíte pomocou dotykového LCD panelu. S výkonom 85 W dosahuje maximálnu hlučnosť iba 40 dB. Vnútro je vybavené bielym LED svetlom, ktoré dodá príjemné osvetlenie a nechá fľaše vyniknúť.

Elegantá vinotéka

 Luxusná vinotéka Klarstein Barossa 40D prichádza v elegantnom čiernom prevedení. Na prednú stranu obdržala panoramatické okienko z bezpečnostného skla s čierným tónovaním. Vnútorné LED osvetlenie upúta na prvý pohlaď a do vášmu interiéru dodá príjemné presvetlenie. Ideálne sa hodí do barových priestorov hotelu či reštaurácií ale kľudne aj k vám domov.  

Ideálne chladenie, vďaka dvom zónam 

Chladnička na víno Barossa 40D prináša dvojité chladenie a vďaka tomu dodá vaším vínam, či už ide o biele, červené alebo rosé, tú ideálnu teplotu aby ste si mohli ešte lepšie vychutnať chuť vín. Úložný priestor má kapacitu pre 41 fliaš, ktoré uložíte na piatich výsuvných drevených roštoch. V dvoch zónach si viete samostatne nastaviť teplotu pre každú zónu a to v rozmedzí od 5 do 18°C. Teplotu si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panelu s LCD displejom.

Tichá prevádzka

Chladnička na víno s výkonom 85 W prináša mimoriadne tichý chod, ktorý dosahuje len 40 dB. Vinotéka vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si tak môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi, pri pohári chladeného vína.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 5
Kapacita fliaš 41
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Barossa 40D

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami