Klarstein Gusteau biela

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
439,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná elektrická rúra Klarstein Gusteau v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A. Vo vnútornom priestore vstavanej rúry Klarstein Gusteau s objemom 64 litrov šikovne a úsporne upečiete nielen koláč, nákyp alebo pizzu. Ponúka 8 funkcií a navyše disponuje aj manuálnym režimom s jednoducho ovládateľným časovačom varenia a voliteľnými teplotami v rozmedzí 50 a 250 °C. Ovládanie je zrozumiteľné a pohodlné prostredníctvom otočného prepínača s digitálnym displejom. Čistenie je tiež veľmi jednoduché, pretože so systémom PyroClear prebieha prakticky samo. Svojou jednoduchosťou spĺňa všetky požiadavky nekomplikovaného a výkonného kuchynského pomocníka.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Gorenje BO737ORAW Gorenje BO737ORAW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná rúra Gorenje BO737ORAW v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Jej využiteľný objem je 71 l. Ponúka 11 funkcií pečenia: horné a dolné vyhrievacie teleso, infra gril, kruhové vyhrievacie teleso s ventilátorom, infra gril + ventilátor, spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, dolné vyhrievacie teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a ventilátorom, malý infra gril, rozmrazovanie, rýchly predhrev 200 ˚C za 6 minút, AquaClean, WarmPlate - ohrievanie tanierov. Umožňuje pečenie na viacerých plechoch súčasne. Dvierka rúry Gorenje BO737ORAW sú vybavené tlmeným zatváraním dvierok GentleClose, 2 sklami + 1 reflexnou vrstvou a odnímateľným vnútorným sklom s plochým povrchom. Vnútorný povrch je vyrobený z kvalitného smaltu SilverMatte. Príslušenstvo: 1 hlboký smaltovaný plech, 1 plytký smaltovaný plech, rošt. Vedenie plechu v rúre (drážky plechu): Čiastočne vysúvacie teleskopické lišty na 2 úrovniach. Ovládanie je dotykové pomocou zasúvacích gombíkov a displeja IconLed.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Klarstein Gusteau

Štýlová vstavaná rúra Klarstein Gusteau v bielej farbe prináša opätovne moderný dizajn a vynikajúci výkon, s ktorým ľahko a rýchlo upečiete všetko od ľahkých koláčov až po moriaka. Jej dizajn pritom vôbec nie je náročný ani prehnaný. Práve naopak, je príjemne jednoduchý a elegantný. K dispozícii máte vodiacu mriežku s piatimi zarážkami na plech na pečenie a grilovací rošt, s ktorými bude príprava rôznych pokrmov hračkou. Časovač odpočítavania a časovač vypnutia uľahčujú pečenie a opekanie. Jednoduché je aj čistenie - vďaka PyroClear.

Funkcie pečenia

Ponúka 8 funkcií, ktorými sú: rozmrazovanie, horný a spodný ohrev, horný a spodný ohrev s ventilátorom, gril, gril s ventilátorom, gril & spodný ohrev, gril & horný ohrev a tiež pyrolýza, spĺňa všetky nároky na nekomplikovaný a výkonný kuchynský sporák. 

PyroClear

Čistenie je tiež veľmi jednoduché, pretože so systémom PyroClear prebieha prakticky samo: Po zapnutí sa dvierka rúry zablokujú a vnútorný priestor sa zohreje na 500 °C. Tuky a iné zvyšky teda nemajú šancu a bez zvyšku sú spálené - môžete si tak ušetriť únavné drhnutie. 

Ďalšie vlastnosti

S triedou energetickej účinnosti A pripravuje šikovne a ekonomicky koláče, nákypy alebo pizzu vo svojom veľkom priestore s kapacitou 64 litrov. Okrem toho vstavaná rúra Klarstein Gusteau ponúka ľahko ovládateľný časovač na odpočítavanie a teplotu nastaviteľnú od 50 do 250 °C.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 64 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2950 W
Typ čistenia: Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Žiadny

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 57,5 cm
Hmotnosť: 30 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: plech, rošt, 2x mriežka

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Počet funkcií: 8

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 64 L
Celkový výkon rúry: 2950 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 10033189

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore