Klarstein Victoria 25 čierna

  • Doprava zadarmo

Typ ovládania: elektronické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 25 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 249,00 €

4,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Klarstein Victoria 25 vo farbe čiernej s retro dizajnom má maximálny mikrovlnný výkon 900 W a výkon grilu 1000 W. Pomocou technológie QuickSelect sa dá pohodlne nastaviť 8 automatických programov. Mikrovlnná rúra v sebe kombinuje gril a mikrovlnku. Vnútorný priestor je vyrobený z ušľachtilej ocele s povrchom SimpleClean pre jednoduchú údržbu. Nachádza sa v ňom sklenený otočný tanier s priemerom 31,5 cm a vnútorný priestor má objem 25 l. Ak potrebujete ohrievať, grilovať či už rozmrazovať potraviny, všetky funkcie si ľahko nastavíte pomocou dotyku. Dodávané príslušenstvo: slenený tanier, otočný kruh, grilovacia mriežka, montážna sada.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Klarstein Victoria 25 v čiernej farbe má retro dizajn. Čelný panel a dvierka sú vyrobené s jednoduchým otváraním dverí pomocou madla. Interiér mikrovlnnej rúry z ušlachtelej oceleponúka dostatočne veľký vnútorný objem a to až 25 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 31,5 cm a je vyrobený zo skla. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej retro dizajn dokonale zapadne do štýlovej kuchyne a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie mikrovlnnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Je zabezpečené prostredníctvom dotyku umiestnených na pravej strane. Vďaka nim môžete jednoducho nastaviť požadované nastavenia pri príprave vašich jedál. Dvierka spotrebiča sa otvárajú do ľavej strany, pomocou praktického madla. Vstavaná mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z niekoľkých spôsobov ohrevu ako je klasické zohrievanie pomocou mikrovĺn, rozmrazovanie či gril. Pomocou technológie QuickSelect sa dá pohodlne nastaviť 8 automatických programov na dotykovom paneli. Maximálny mikrovlnný výkon je 900 W a výkon grilu 1000 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Victoria 25 čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené