Krups EA872A10 Intuition Preference biely

 • Doprava zadarmo
 • 15 % späť na Nay Extra kartu

Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Spôsob prípravy mliečnej peny: hadička na mlieko, Objem vodného zásobníka: 3000 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 250 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 11, Cappuccino 1 tlačidlom, Výška: 47,6 cm, Šírka: 28,7 cm, Hĺbka: 38,1 cm, Hmotnosť: 8,15 kg, Farba: biela. Viac info


Cena 779,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 117,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Prémiový kavovar Krups EA872A10 Intuition Preference v bielom vyhotovení s jedinečným dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, komunikáciou v slovenskom jazyku a citlivosťou tak ako na vašich smartfónoch. Intuitívny a farebný signalizačný systém spája intuitívnu prípravu nápojov spolu s jednoduchou obsluhou a údržbou. Ponúka možnosť nastavenia a uloženia až 8 prednastavených receptov, ktoré si nastavíte podľa vašej chuti a priradíte im prehľadnú farbu. Vaše ranné, intenzívne espresso vám tak dodá energiu a večerným s nižšou intenzitou sa odmeníte za celý deň. Milovníci mliečnych nápojov ocenia jednoduchú prípravu s možnosťou satia mlieka priamo z krabice či prípravu až dvoch mliečnych nápojov súčasne. Ako jeden z mála kávovarov pripraví mliečne recepty v presnej postupnosti ingrediencii ako od pravého baristu. Technológia Quatro Force zaistí aby každá kvapka mala vždy vyváženú chuť a arómu. Svojou veľkosťou patri medzi najkompaktnejšie kávovary svojej triedy.

 

Automatický Kávovar Krups EA872A10 Intuition Preference

 • Najpokročilejší dotykový displej s citlivým dotykom ako na vašom smartfóne
 • Komunikácia v slovenskom jazyku
 • Moderný UX dizajn s intuitívnou navigáciou
 • Technológia Smart Slide na vyber kávy
 • Intuitívna svetelná indikácia pre jednoduchú obsluhu
 • Široká škála až 11 základných, nastaviteľných receptov
 • Možnosť prednastaviť 8 vlastných receptov (ranné espresso iné ako večerné)
 • Možnosť priradenia farby k prednastaveným druhom nápojov
 • Príprava mliečnych nápojov presne podľa receptu (pri Cappuccine najskôr káva, potom mlieko)
 • Naraz pripraví až dva mliečne nápoje
 • Jednoduchá príprava mliečnej peny pomocou hadičky
 • Variabilná teplota vody pre prípravu čaju
 • Systém automatického čistenia
 • Technológia Quatro Force zabezpečí vždy lahodnú chuť kávy
 • Dvojitý Thermoblok pre ešte efektívnejšiu prípravu kávy
 • Tvarovaný podnos na vodu s veľkým objemom s ochranou proti pretečeniu
 • Efektívne mletie pre prirodzenú extrakciu chute
 • 5 stupňov hrubosti mletia
 • Vysokokvalitné materiály v prémiovom bielom designe
 • Objem zásobníka na 250g kávy
 • 15 ročná záruka opraviteľnosti

 

Výber až 11 možných receptov

Či už máte chuť na ristretto, espresso, doppio, americano či dokonca cappuccino alebo caffe late, váš domáci barista to zvládne všetko za vás. 

 

8 vlastných nastavení nápoja

Potrpíte si na vyváženú intenzitu chuti či veľkosti kávy? S kávovarom Krups EA872A10 si môžete nastaviť a uložiť až 8 vlastných druhov receptov. Každému receptu viete priradiť osobitnú farbu. S kávovarom Intuition budete mať vždy svoj obľúbený nápoj na dosah prsta, príprava kávy nebola ešte nikdy tak intuitívna.

 

Príprava 2 mliečnych nápojov naraz

Aby kávovar Intuition dosiahol dokonalú chuť kávy kladie doraz aj na tie najmenšie detaily. Jedinečná technológia sa pri príprave mliečnych nápojov riadi presným poradím mlieka a kávy lebo jedine tak dokáže vyčarovať právu chuť vášho obľúbeného napoja. Navyše dokáže pripraviť až dva druhy mliečnych nápojov súčasne.

 

Jednoduchá príprava mliečnej peny

Aby ste si mohli vychutnať vaše obľúbené mliečne nápoje bez veľkej námahy, kávovar disponuje hadičkou, ktorú stačí jednoduchú ponoriť do nádoby na mlieko či dokonca priamo do kartónu od mlieka. Čistenie vnútorného okruhu prebieha automaticky, hadičku stačí preplachnuť pod tečúcou vodnou. Dosiahnete tak krémovo-hustú penu s minimálnou požiadavkou na údržbu.

Ľahká údržba so systémom automatického čistenia

Systém automatického čistenia Krups je založený na uzavretej difúznej komore, ktorá nevyžaduje manuálne odstránenie na čistenie. Vo vnútri kávovaru neostáva žiadna zvyšková voda a tým sa znižuje požiadavka na nutnosť častého čistenia s použitím tablety.

Citlivý dotykový display na jednoduchú prípravu

Moderné rozhranie kávovaru Krups EA872A10 Intuition Preference disponuje jedným z najpokročilejších displejov na kávovaroch vôbec. Maximálne jednoduchá a intuitívna príprava kávy s 3,5 TFT displejom s moderným navigačným menu a citným dotykom. Technológia Smart Slide pre jednoduché posúvanie na displeji pre výber obľúbeného nápoja. Príprava kávy ešte nikdy nebola jednoduchšia.

 

Intuitívna obsluha so svetelnými indikátormi

Nová rada Intuition Preference spája dokopy jednoduchú prípravu kávy, moderný dizajn a v neposlednom rade ľahkú údržbu a ovládanie. Už nemusíte sledovať kde a kedy vymeniť vodu, kedy spustiť čistenie, kam doplniť kávu. Intuitívna svetelná navigácia vás o tom informuje. Nechajte aby kávovar viedol vašu intuíciu, červené podsvietenie vás bude sprevádzať pri údržbe a farebné nastaviteľné osvetlenie zasa rozlíši vaše predefinovane nápoje. Príprava kávy ešte nikdy nebola tak intuitívna.

Dokonalá extrakcia chuti s Quatro Force

Pre plnohodnotnú chuť kávy je kávovar Krups je vybavený technológiou Quatro Force, ktorá kombinuje aktívny mlynček, spracovaciu jednotku, precízne hydraulické tempovanie a samočistiacu funkciu autoclean. Dokonalá chuť espressa začína rovnomerným mletím zrna, nasleduje prsným stlačením pri maximálnej čistote. Voda tak rovnomerne pretečie cez každý jeden kúsok kávy a zaistí zamatovú penu. Nakoniec funkcia autoclean dá pozor na čistotu pre ďalšiu šálku. 

 

Spojenie funkčnosti a moderného dizajnu z prémiových materiálov

Kávovar bol vyhotovený z vysokokvalitných materiálov aby nielen dobre vyzeral ale aj dlho vydržal. Navyše obsahuje dômyselné prvky ako nastaviteľná výpustka vhodná aj na veľké poháre či podnos s ochranou proti pretečeniu. Nový dizajn podnosu je tak navrhnutý aby zniesol viac vody a zabránil možnému pretečeniu.

Nahriatie už od prvej šálky a ideálny sklon kávovaru

Dva presné Thermobloky rovnomerne nehrejú kávovar aby ste si mohli vychutnávať každé dúško už od prvej kávy. Ideálny sklon kávovaru pod 84,5 uhlom zaistí presné dopadanie kávy a uľahčí používanie. Oceníte aj jeho kompaktný dizajn a až 3 litrovú nádobu na vodu. Zachytávač kávy je ľahko dostupný z prednej strany.

 

Vždy čistý a bezpečný

Značka KRUPS získala certifikáciu nezávislej svetovo uznávanej spoločnosti TÜV Rheinland dokladajúcej vysokú kvalitu a bezpečnosť pre všetky plnoautomatické kávovary radu KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE. Osvedčenie uvádza, že testované produkty sú vďaka uzavretej konštrukcii a inovatívnej technológii mikrobiologicky bezpečné.

Opraviteľné za primeranú cenu - 15 rokov

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 3000 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 250 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednastavených nápojov 11

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Krups EA872A10 Intuition Preference biely

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Jan

15. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Moderný dizajn
 • všetko
 • Nič

Maximálna spokojnosť