Krups KP1A3B31 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS

Cena:
44,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

KÚPTE VO VÝHODNOM SETE A UŠETRITE 11,97 € Zobraziť sety

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka pre tovary od 30 - 49 €

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kapsulový kávovar Krups KP1A3B31 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS sa pýši kompaktnými rozmermi, moderným dizajnom a profesionálnym výkonom s tlakom až 15 barov, vďaka ktorému si môžete vychutnávať viac ako 30 hermeticky uzavretý nápojov. Kávovar ponúka jednoduchú prípravu kávy prémiovej kvality s hustou zamatovou penou, pohodlné ovládanie, úspornú spotrebu energie a tiež ekologický režim, s ktorým sa kávovar automaticky vypne po 1 minúte nečinnosti. Príkon: 1340-1600 W. Farba: čierna.

Zobraziť celý popis

 • Akcia
 • Zľava 25 %

Ponúkame vo výhodnom sete

Zvážte aj tento produkt

Kapsulový kávovar Krups KP160T31 Nescafé® Dolce Gusto® Genio 2 prináša profesionálny výkon, moderný dizajn s kompaktnými rozmermi a pohodlné ovládanie. Pripravte si kávu prémiovej kvality s hustou zamatovou penou. Jediným dotykom si môžete vychutnávať 1 z viac ako 30 nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov prémiovej čiernej a bielej kávy - ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato alebo si pripravte hriešnu horúcu čokoládu, čaj či osviežujúce studené nápoje. Ponuka kapsúl zahŕňa horúce aj studené nápoje, ktoré vás vždy uspokoja a prekvapia. Úsporná spotreba energie, úsporný režim automaticky vypne váš kávovar po 5 minúte nečinnosti. Kávovar má nádržku na vodu s objemom 1000 ml.

Základné parametre

 • Objem vodného zásobníka: 1000 ml
 • Spôsob prípravy peny: Kapsula
 • Zásobník na použité kapsule: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Krups KP1A3B31 NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS čierny

 • Kompaktný kapsulový kávovar
 • Moderný dizajn
 • Hermeticky uzavreté kapsule na viac ako 30 nápojov
 • Teplé a studené nápoje
 • Ekologický režim
 • Dvojročná záruka
 • Optimálny tlak 15 barov
 • Upozornenie na nutnosť odvápnenia

Káva presne podla vašej chuti

Extra kompaktný kapsulový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS je so svojimi rozmermi a moderným dizajnom navrhnutý tak, aby sa hodil do každej kuchyne. Je dostupný v 3 farebných vyhotoveniach. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu kaviarenskej kvality s hustou zamatovou penou.

Viac ako 30 nápojov

S hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte šálku s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť. Jednoducho vložte kapsulu, vyberte manuálnou páčkou teplú alebo studenú vodu a pripravte si za chvíľku jeden z viac ako 30 nápojov. Či už máte radi kávu malú alebo veľkú, čiernu alebo bielu. Využite výber medzi výrazným ristrettom, intenzívnym espressom, aromatickým lungom, plným grandom a nadýchaným cappuccinom, hebkým latte macchiatom, čajmi a lahodnými čokoládovými alebo osviežujúcimi studenými nápojmi.

Jednoduché ovládanie s tlakom 15 barov

Jednoducho vložte vami vybranú kapsulu a jedným pohybom manuálnej páčky pripravíte skvelý nápoj podľa svojej chuti. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovaru (až 15 barov) pripravíte kávu vysokej kvality s hustou zamatovou penou. 

Hermeticky uzavreté teplé aj studené nápoje

S hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť. Kapsulový systém NESCAFÉ® Dolce Gusto® je jediný na trhu, ktorý dokáže pripraviť teplé aj studené nápoje.

Ekologický režim

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS po 1 minúte nečinnosti. Keď nastane čas na odvápnenie kávovar vás o tom automatikcy informuje. Bezstarostné používanie vďaka dvojročnej záruke.

10 ročná opraviteľnosť

Krups sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem vodného zásobníka: 800 ml
Spôsob prípravy peny: automatická
Zásobník na použité kapsule: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Krups
iSmart: Nie
Objem vodného zásobníka: 800 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: automatická

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 17,6 cm
Výška: 30,1 cm
Hĺbka: 28,6 cm
Hmotnosť: 2 Kg

Energetické údaje

Príkon: 1600 W

Funkcie

Automatické vypnutie: Áno
Typ kávovaru: Kapsulové kávovary

Ďalšie parametre

Polohovateľná tácka: Nie
Automatické zastavenie nápoja: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Zásobník na použité kapsule: Nie
Studené nápoje: Áno

Ostatné

Kód produktu: 8010000963

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore