Lamax Dots2 Touch čierne

  • Akcia

Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 6 h, Výdrž batérie s puzdrom: 36 h, Zabudovaný mikrofón, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info


Cena 27,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,56 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

20% Hodnota za peniaze
Nízka

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Lamax Dots2 Touch v čiernej farbe s mikrofónom a dotykovým ovládaním, technológiou Bluetooth 5.0, výdržou batérie 6 hodín a nabíjacím puzdrom.

Miniatúrne slúchadlá, ktoré padnú každému

Lamax Dots2 Touch vám pomôžu chytiť flow, či už ste v posilke, sústredíte sa pred skúškami alebo hustlíte v práci. S dotykovým ovládaním prepnete tracky aj bez telefónu a luxusná 6 hodinová výdrž vám dá množstvo času pre hudobný maratón. K tomu super sound, Bluetooth 5.0 a puzdro, ktoré sa dá nabíjať i bezdrôtovo a vo vrecku ho ani neucítite. 

Láska na prvé počutie

Vytiahnite z puzdra, nasaďte a púšťajte čo chcete. Dots2 Touch sa v sekunde automaticky pripoja k telefónu a sú ready. Vyladené meniče podporujú kodeky AAC a SBC, takže všetky tracky si užijete v top kvalite. S Bluetooth 5.0 počúvate bez výpadkov na vzdialenosť až 10 metrov. Výber songov je len na vás, ale vďaka technológii BeatBass vám vychytaný zvuk neunaví uši a rozhodne vás bude baviť.

Starterpack do kanclu aj na šport

Bezdrôtové nabíjacie puzdro dokáže Dots2 Touch nabiť až 5×, takže máte vo vrecku 36 hodín počúvania bez nabíjačky. To oceníte, keď máte nabitý deň a chcete okrem práce alebo školy stihnúť aj zábavu. Unikátny oválny tvar skvele padne do uší a zostane tam, aj keď pôjdete bomby vo fitku alebo na cykloceste.

Dotknite sa a počúvajte

Zabudnite na tlačidlá a ovládnite hudbu dotykom. Je to intuitívne, je to super pri športe a skvele to vyzerá. Prijímajte hovory alebo si pokecajte so Siri a Google Asistentom. A ak energia predsa len dôjde, USB-C nabije puzdro za 2 hodiny na full.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

1,0 / 5

1 recenzia Lamax Dots2 Touch čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

20% Hodnota za peniaze
Nízka

Ako pracujeme s recenziami

Július

24. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nízka


  • Dnes som to kúpil, doma otvorím, a nefunguje!
  • 0 bodov, hračka.

Nekupujte! ????????????