Lamax Muse2 čierno-tyrkysové

Cena:
39,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá na uši Lamax Muse2 v čierno-tyrkysovom prevedení vám poskytnú vysoko výkonný zvuk a kvalitnú reprodukciu vašich obľúbených playlistov so skvelou úrovňou basov (technológia BeatBass). Integrovaný mikrofón je ideálny na hands-free vybavovanie telefonátov a každého potešia aj tlačidlá na rýchle a jednoduché ovládanie, podpora hlasových asistentov či Bluetooth 5.0. Na jedno nabitie vydržia prehrávať vašu obľúbenú hudbu až skvelých 35 hodín, no nemusíte sa spoliehať iba na výdrž batérie – slúchadlá sú vybavené aj vstupom pre audio kábel, ktorý je súčasťou balenia. Ak ich práve nebudete používať, stačí ich jednoducho zložiť a odložiť na bezpečné miesto.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Štýlové Bluetooth slúchadlá na uši Sony WH-CH510 v čiernom farebnom prevedení prinesú do vašich uší jedinečný zvuk s hlbokými basmi a jasnými výškami. Na jedno nabitie dokážu hrať nepretržite 35 hodín, čo určite oceníte počas dlhších ciest. Disponujú skladacou konštrukciou, vďaka ktorej ich poľahky prenesiete aj vo svojom ruksaku či kabelke. Komfort zabezpečujú ľahké a pohodlné náušníky s 30 mm dynamickými meničmi. S určitosťou poteší prítomnosť integrovaného mikrofónu (pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov) a ovládacích tlačidiel umiestnených priamo na slúchadle. Špecifikom je možnosť pripojenia k hlasovému asistentovi vášho smartfónu.

Základné parametre

 • Značka: Sony
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Určite si vlastné tempo

Chcete si užívať svoj playlist počas hrania? Potrebujete sa sústrediť na prácu? Tieto slúchadlá vás prenesú na koncert pokojne na celý deň aj noc. Na batériu zvládnu fungovať aj 35 hodín a v kombinácii s Bluetooth 5.0 je to poriadna dávka slobody zabalená do skvelého zvuku.

Slúchadlá pre všetky žánre

Nezáleží na tom, čo počúvate. S Lamax Muse2 dostanete perfektný zvuk, ktorý si zaslúžite. Hutné basy, vyvážené stredy a vyladené výšky – všetko čisto a bez úletov. 

Inteligentný a moderný dizajn

Pohodlné over-ear náušníky splynú s hudbou a sedia príjemne. Nechýba ani ovládanie skladieb, hovorov alebo hlasového asistenta. Navyše sa dajú pohodlne zložiť, vďaka čomu si ich budete môcť zobrať kamkoľvek. 

Kľúčové vlastnosti

 • Bluetooth 5.0 – Prináša rýchlejšiu presnosť a dosah až 10 metrov. To znamená, že vaše skladby budú znieť kvalitne, aj keď sa budete prechádzať po byte. 

 • Ovládanie na slúchadlách – Play/pause, úprava hlasitosti a príjem hovorov – všetko máte na jedno stlačenie priamo na slúchadlách.

 • Kompaktný dizajn – Konštrukcia slúchadiel a pohodlné náušníky umožňujú dlhotrvajúce počúvanie a skladací dizajn zaručí, že ich môžete mať vždy so sebou.

 • Mohutný Beatbass zvuk – Vychutnajte si svoj playlist v maximálnej kvalite. S technológiou BeatBass si užijete o triedu mohutnejší prednes.

 • Výdrž až 35 hodín – Batéria s kapacitou 500 mAh znamená nabíjanie raz za pár dní.

 • Hands-free a kvalitný mikrofón – Videokonferencie, hovory s priateľmi – na zodvihnutie hovoru nemusíte vziať telefón ani do ruky. Druhá strana ocení kvalitný mikrofón a vás nebude nič vyrušovať.

 • Automatické párovanie – Slúchadlá hneď začnú hľadať váš telefón, takže než ich stihnete nasadiť, už môžete počúvať.

 • Over-ear konštrukcia – Obopne vaše uši a prirodzene tlmí okolie. Tým pádom ho nebudete musieť prekrikovať a užijete si super zážitok z hudby. 

 • Hlasoví asistenti – Zjednodušte si život vďaka aktivácii Google Assistant, Siri alebo Alexy priamo na slúchadlách.

 • Hrajú aj s káblom – Po pripojení audio káblu fungujú ako bežné drôtové slúchadlá a hrajú, aj keď práve nie sú nabité.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Lamax
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lamax
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 222 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 35 hod.

Ostatné

Kód produktu: 8594175355666

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore