Lamax Sentinel2 čierny

  • Zľava 33 %

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Integr.čítačka kariet: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 115-15000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 20 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 1 - pásmový, Počet reproduktorov: 1,


Cena 39,90 €

Zľava 33 % z pôvodnej ceny: 59,99 € Zobraziť nápoveď

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlový prenosný reproduktor Lamax Sentinel2 v čiernom dizajne sa stane skvelým spoločníkom, či už mierite k vode, na hory alebo do mestskej džungle. Všade tam poskytne skvelý zvuk s výkonom 20 W. Vstavaná batéria spolu s technológiou Bluetooth 5.0 zaručia až 24 hodín bezdrôtového streamovania skladieb. S funkciou TWS môžete k reproduktoru pripojiť ďalší LAMAX Sentinel2 a navýšiť tak výkon celej zostavy. Hudbu môžete prehrávať aj z Micro SD karty alebo prostredníctvom klasického 3,5 mm jacka. Vďaka certifikácii IP67 reproduktor odolá prachu a pod vodou vydrží jeho gumové telo až 30 minút.

Pripravený na dobrodružstvo

Jeho telo vrátane tlačidiel chráni guma, takže sa nebojí vody, prachu ani snehu – so svojou vodotesnosťou s certifikáciou IP67 skrátka zvládne náročné podmienky. Rozmery padnú akurát do ruky, ale vďaka praktickému očku na karabínu alebo šnúrku si môžete reprák cvaknúť napríklad na batoh.

Skvelý výkon

Dva meniče s celkovým výkonom 20 W rozvibrujú menšiu miestnosť a vonku ich bude tiež skvele počuť. S funkciou TWS môžete navyše spojiť dva rovnaké reproduktory k sebe a užiť si dvojnásobnú stereo smršť, ktorá nikdy nekončí. Batéria s kapacitou 3 600 mAh totiž zvládne prehrávať hudbu až 24 hodín v kuse.

Možnosti prehrávania

Reproduktor ponúka širokú škálu možností prehrávania hudby. Technológia Bluetooth 5.0, ktorá je stabilnejšia a šetrí baterku v telefóne i reproduktore. S vylepšeným výkonom a vyšším dosahom si skladby zachovajú všetky detaily, aj keď ich púšťate z vedľajšej miestnosti. K dispozícii máte aj slot pre Micro SD kartu alebo klasický 3,5 mm jack. O nabíjanie sa postará moderné obojstranné USB-C.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Áno
Integr.čítačka kariet Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 115-15000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 20 W
NFC Nie
Typ reproduktora 1 - pásmový
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lamax Sentinel2 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené