TrueLife SonicBrush Compact


  Počet programov: 4, Rýchlosť zubnej kefky: 35000 pohyb/min, Smart (ovládanie mobilom): Nie,


  Cena 39,99 €

  0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Sonická zubná kefka TrueLife SonicBrush Compact sa postará o váš žiarivý úsmev a zdravie vašich zubov. Vďaka kompaktným rozmerom je ideálna nielen na doma, ale aj na cesty. Vysoká frekvencia kmitania - 35 000 pohybov za minútu nedá šancu zubnému povlaku, pigmentovým škvrnám ani baktériám. 4 režimy čistenia (Clean, Sensitive, White, Massage) poskytnú vašim zubom komplexnú starostlivosť. Praktický časovač rozdelí čistenie zubov na 4 rovnaké (30 sekundové) časové úseky. Výdrž batérie je až 30 dní. V balení sa nachádzajú 2 hlavice.

  TrueLife SonicBrush Compact

  • 35 000 pohybov za minútu
  • Kompaktný dizajn
  • 4 režimy čistenia
  • Automatický časovač
  • Dve hlavice v balení

  Zdravé zuby a ďasná?

  Stavte na na modernú sonickú zubnú kefku TrueLife SonicBrush Compact. Vďaka jej starostlivosti získate žiarivý úsmev a nedáte šancu škodlivým baktériám. Hlava kefky kmitá vysokou frekvenciou a každým pohybom odstráni maximum zubného povlaku. Môžete si vyberať zo 4 režimov čistenia. Batéria vydrží celých 30 dní.

  Komplexná starostlivosť o vaše zuby

  Pre maximálnu účinnosť ponúka kefka 4 režimy čistenia. Dohromady sa skvele postarajú o vaše zuby - či chcete mať belší úsmev, správne prekrviť ďasná alebo si len efektívne vyčistiť zuby.

  • Režim Clean je najbežnejší a hodí sa pre každodenné používanie.
  • Citlivé zuby a ďasná môžete s kľudom zveriť režimu Sensitive.
  • Ku krásnemu bielemu úsmevu vám pomôže režim White.
  • Príjemnú masáž ďasien zaistí režim Massage.

  Sonická technológia zničí povlak

  Hlavica kefky kmitá vo vysokej frekvencii 35 000 pohybov za minútu. Jemné vibrácie nedajú šancu zubnému povlaku, pigmentovým škvrnám ani baktériám. Technológia je oproti rotačným kefkám šetrnejšia k zubnej sklovine. Kefka zároveň víri pastu s vodou, vháňa ju do medzizubných priestorov a tým jej pomáha čistiť.

  • Sonické kefky pracujú na báze vysokorýchlostného kmitania a vibrácií.
  • Hlava kefky neničí zubnú sklovinu a je vhodnúa aj pre citlivé zuby.

  Dĺžku čistenia postráži za vás

  SonicBrush Compact má zabudovaný časovač, ktorý vás prevedie každým čistením. Po 30 sekundách vám dá vedieť, aby ste sa presunuli na ďalšiu časť zubov. Po dvoch minútach sa kefka automaticky vypne. Čistenie vďaka časovaču rýchlo utečie. Navyše získate istotu, že ste si zuby vyčistili rovnomerne a správne.

  Na doma aj na cesty

  SonicBrush Compact sa vám so svojimi malými rozmermi vojde do každej tašky. Prvotriednu zubnú hygienu si tak užijete aj na cestách. Nabíjací stojanček môže ostať doma - batéria v kefke vydrží až na 30 dní čistenia. Svojim minimalistickým dizajnom doplní vašu kúpeľňu a jediné tlačidlo zaistí jednoduché ovládanie.

  Jedna pre oboch

  V krabici nájdete hneď dve hlavice novej generácie určené výhradne pre SonicBrush Compact. Výmena zaberie pár sekúnd, takže 1 kefku môžu používať aj 2 osoby.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Počet programov 4
  Rýchlosť zubnej kefky 35000 pohyb/min
  Smart (ovládanie mobilom) Nie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií TrueLife SonicBrush Compact

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené