Lenovo IdeaPad Yoga 910-13, 80VF001RCK

Poskytovaný OS: Windows 10, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Uhlopriečka: 13.9 " Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kvalitný hybridný notebook Lenovo Yoga 910 v šedej farbe poskytuje maximálny výkon pre prácu ale aj multimediálnu zábavu. Naviac ponúka až štyri rôzne spôsoby využívania- notebook, stan, stojan, alebo tablet. Notebook si tak môžete prispôsobiť presne podľa toho ako ho potrebujete. Dodávaný je s operačným systémom Windows 10. Pod konštrukciou notebooku sa skrýva výkonný procesor Intel Core i5-7200U s frekvenciou 2,5 GHz, operačná pamäť RAM s kapacitou 8 GB a integrovaná grafická karta Intel® HD Graphics 620 . Spustíte tak bez problémov aj náročnejšie programy a dokonca si vychutnáte aj menej náročné hry. Displej je oproti predchádzajúcej verzii väčší a ponúka uhlopriečku 13,9 palca s technológiou IPS UHD rozlíšením 3840x2160 pixelov. Na vaše dáta je k dispozícii 256 GB priestoru na SSD disku. 4-článková batéria vám poskytne dostatočne dlhú výdrž až 10 hodín, takže sa nemusíte báť, že sa notebook rýchlo vybije. Operačný systém notebooku je Windows 10 Home.

UHD displej s IPS technológiou

Notebook je typický svojím displejom s uhlopriečkou veľkou 13,9 palcov, vďaka ktorej si môžete vychutnať sledovanie filmov či hranie hier na pomerne veľkej obrazovke. Okrem toho tento notebook disponuje Ultra HD rozlíšením 3840 x 2160 pixelov. Samozrejmosťou je tiež LED podsvietenie, ktoré tento praktický notebook ponúka. Vďaka technológii In Plane Switching (IPS) máte takmer neobmedzené pozorovacie uhly a živé farby.

Vynikajúci výkon

O chod notebooku sa stará procesor Intel Core i5-7200U, ktorého základná frekvencia ja 2,5 GHz a vďaka turbo boostu dosahuje až 3,1 GHz. O pamäť notebooku sa postaral rýchly SSD s veľkosťou 256 GB a tiež vnútorná pamäť RAM DDR4 veľká 8 GB. Notebook tak poskytuje dostatok priestoru pre váš obsah. Grafiku má na starosti grafická karta Intel® HD Graphics 620.

Operačný systém Windows 10

Notebook Lenovo Yoga 910 obsahuje novú verziu operačného systému Windows 10. Z predchádzajúcich verzií Windowsu si Windows 10 zachoval internetové úložisko OneDrive, ktoré umožní spravovať vaše uložené dáta. Ponúknuť môže prepracovanú ponuku Štart s klasickým dizajnom v ľavej časti obrazovky. V pravej časti môžeme nájsť voliteľné Metro aplikácie. Windows 10 môže pýšiť novou verziou internetového prehliadača Microsoft Edge, inovovanými aplikáciami a ľahším nastavením počítača.

Kompaktné rozmery

Moderný notebook Lenovo Yoga 910 je úžasným spoločníkom na cesty nielen vďaka kompaktným rozmerom. S váhou len 1,38 kg je ideálny na prenášanie. Tomu pomôže aj hrúbka, ktorá dosahuje len 14,3 mm. Vďaka 4-článkovej batérii vydrži Lenovo Yoga 910 až 9 hodín práce, takže je vhodný aj na dlhé cesty bez potreby neustále hľadaj nabíjačku a zásuvku pripojenie do elektriny. Notebook ponúka aj možnosť prepojenia s inými zariadeniami pomocou USB 3.0 Type-C (Mini DisplayPort), USB 3.0 alebo USB 2.0 Type-C.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Poskytovaný OS Windows 10
Operačná pamäť RAM 8 GB
Uhlopriečka 13.9 "

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lenovo IdeaPad Yoga 910-13, 80VF001RCK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené