LG 50QNED82R (2023)


Televízor, Smart, QNED obrazovka, Uhlopriečka: 126 cm, 4K Ultra HD, Edge LED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Uhlopriečka


Cena 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,4 / 5

88.6% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Smart QNED televízor LG 50QNED823RE s uhlopriečkou 50“ (126 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840×2160) a pokročilým procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI prinesie do vašej domácnosti úchvatný obraz so sýtymi a žiarivými farbami.

Sýte farby budú teraz ešte sýtejšie

Zažite farby ako z iného sveta, ktoré má na svedomí technológia QNED Color v spolupráci s technológiami Quantum Dot a NanoCell.

Tlmenie jasu a mimoriadne vysoký kontrast

Televízory LQ QNED využívajú výkonné algoritmy hlbokého učenia na zlepšenie kontrastného pomeru a vylepšenie jasu. Výsledkom je ostrejší a prirodzenejší obraz s minimalizovaným efektom svetelného prstenca.

Funkcia Precision Dimming Pro a Ultra Contrast

LG QNED využíva výkonnú technológiu lokálneho stmievania LG využíva algoritmy hlbokého učenia na vytváranie ostrejších, prirodzenejších obrázkov pri minimalizácii halo efektu. Algoritmy ep-learning na zlepšenie kontrastného pomeru a zvýšenie jasu pre ostré, prirodzené snímky pri minimalizácii halo efektu. (* Technológiu Precision Dimming podporujú modely QNED85/80 (86").* Technológiu Dimming Pro podporujú modely QNED80/75.)

Procesor α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K

Vyspelý procesor α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K prináša priam neopísateľný zážitok prispôsobený vašim preferenciám. (* Televízory QNED85/80 sú vybavené procesorom α7 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K. * Televízory QNED75 sú vybavené procesorom α5 šiestej generácie s podporou AI a rozlíšením 4K.)

 • AI Picture Pro - Dokonalý obraz je bližšie než kedykoľvek predtým vďaka funkcii AI Picture Pro. Vylepšená technológia AI Super Upscaling využíva umelú inteligenciu na analyzovanie a obnovenie stratených informácií z obsahu s nízkym rozlíšením, aby všetko, čo sledujete, bolo v maximálnej možnej kvalite. (* Televízory QNED85/80 sú vybavené funkciou AI Picture Pro.* Televízory QNED85/80 sú vybavené technológiou AI Super Upscaling.)

 • AI Brightness Control - Automaticky prispôsobuje jas obrazovky tak, aby zodpovedal úrovni okolitého osvetlenia, čím zaisťuje optimálne zobrazenie v akomkoľvek prostredí. (* Funkcia QNED85/80 AI Picture Pro. * Funkcia QNED85/80 AI Super Upscaling. * Funkcia QNED75 AI Brightness Control.)

 • AI Sound Pro - Vďaka hlbokému učeniu na základe zvukových údajových bodov procesor rozpoznáva hlasy, zvukové efekty a zvukové frekvencie. Dokáže optimalizovať zvuk podľa typu sledovaného obsahu, takže zvuk je priestorový a viac vás obklopí.

Dokonalá kombinácia pre maximálnu zábavu

Soundbary LG sú špeciálne navrhnuté tak, aby bezchybne spolupracovali s televízormi LG. Stačí ich spárovať a môžete si vychutnávať dokonalý zvukový zážitok.

WOW Interface. Diverzifikované nastavenia

Ak je Sound Bar pripojený k televízoru LG, automaticky sa prepne do režimu Zvukový panel. Okrem toho si môžete vybrať spomedzi 3 ďalších režimov pre maximálny zvukový zážitok. (* Táto funkcia je k dispozícii len pre modely televízorov z roku 2023. Podpora sa líši v závislosti od modelu. * Podpora funkcií sa líši v závislosti od modelu Soundbaru.)

ThinQ AI a webOS

Zvýšte svoj komfort pri sledovaní televízora prostredníctvom personalizovaných upozornení, prispôsobených odporúčaní a ďalších funkcií. Inteligentné funkcie ako napríklad úplne nová domovská obrazovka sú zárukou kvalitnejšieho a intuitívnejšieho zážitku zo sledovania. (* Dostupnosť služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu alebo krajiny.)

 • Môj profil - Vďaka profilu s možnosťou prispôsobenia pre každého člena rodiny budete sledovať len to, čo máte radi. Využite prispôsobené odporúčania obsahu a rýchly prístup k najčastejšie používaným aplikáciám.

 • Rýchla karta - Jednoduchý a rýchly prístup k aplikáciám a obsahu, ktorý je pre vás dôležitý! Rýchle karty môžete dokonca upravovať pre rôzne používateľské profily, aby ste mali svoj obľúbený obsah vždy poruke.

AI Picture Wizard

Funkcia AI Picture Wizard analyzuje 85 miliónov potenciálnych nastavení s cieľom nájsť najlepšie možné nastavenia obrazu a takisto analyzuje farebné preferencie divákov s cieľom prispôsobiť nastavenia displeja. (* Televízory QNED85/80 sú vybavené funkciou AI Picture Wizard.)

AI Concierge. Váš osobný kurátor obsahu.

Získajte odporúčania šité na mieru priamo vám. Služba AI Concierge odporúča súvisiace alebo trendové kľúčové slová na základe vašej histórie vyhľadávania hlasom, aby ste mohli sledovať viac toho, čo máte radi. (* Dostupnosť služby môže závisieť od regiónu a príslušného modelu.)

 • Amazon Alexa, AirPlay a HomeKit - Vychutnajte si bezproblémové pripojenie a jednoduché ovládanie vášho LG TV s podporou služieb ako Amazon Alexa Built-in, Apple Airplay a HomeKit a Matter. (*Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Funkcia Multi View

 • Side By Side - Diverzifikujte svoju obrazovku. Vďaka funkcii Side by Side si vychutnáte širokú škálu obsahu na dvoch obrazovkách naraz a získate prístup k viac interaktívnym službám s LG Smart Cam.

 • Picture In Picture - Pomocou funkcie Obraz v obraze môžete sledovať seba a svoj obsah. Jednoducho sa pripojte cez Smart Cam a jednoducho kontrolujte svoju formu počas domáceho tréningu.

 • Dual Monitor - Objavte ďalšie spôsoby práce s režimom dvojitého vstupu. Pohodlne odkazujte a pristupujte k materiálom z dvoch vstupov HDMI súčasne, aby ste dosiahli dokonalé pracovné nastavenie.

Zážitok ako v kine

Vychutnajte si nezabudnuteľný filmový zážitok z pohodlia domova s televízorom LG QNED.

Profesionálna kvalita obrazu

Technológia HDR10 Pro využíva dynamické mapovanie odtieňov na automatické zvyšovanie kontrastu a jasu príslušného obsahu snímku po snímke.

 • Režim FILMMAKER MODE - S režimom FILMMAKER MODE môžete sledovať filmy presne tak, ako si to predstavoval režisér. Tento režim zachováva pôvodné farby, nastavenia a frekvencie snímok, takže vám prináša pôvodnú víziu režiséra. (* Podpora režimu FILMMAKER Mode sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

Nekonečný obsah na vyžiadanie

Užite si svoj obľúbený obsah z najväčších streamovacích platforiem priamo na televízore LG QNED. (* Podporované služby sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

Pokročilé hranie hier

Rozšírte svoju hernú konfiguráciu o televízor vyššej úrovne, vďaka ktorému zažijete špičkové hranie novej generácie.

 • Optimalizácia hier a herný panel - Optimalizácia hier umožňuje spravovať všetky herné nastavenia v jednej prehľadnej ponuke, zatiaľ čo nový herný panel poskytuje rýchly prístup k aktuálnym nastaveniam.

 • Rozlíšenie 4K s frekvenciou 120 Hz, ALLM a eARC - Posuňte hranie na ďalšiu úroveň s hladkou, synchronizovanou grafikou. Znížte rozmazanie pohybu a duchov vďaka 4K 120Hz HDR, ako aj ALLM a eARC pri najnovších špecifikáciách HDMI 2.1.

Špičkový herný výkon

Technológia AMD FreeSync Premium zlepšuje zážitok z hrania hier minimalizovaním trhania a sekania obrazu. (* Televízory QNED85/80 podporujú režim AMD FreeSync Premium. * Televízory QNED85/80 podporujú technológiu VRR.)

 • HgiG - Spoločnosť LG vám v spolupráci s najzvučnejšími menami v hernom priemysle prináša najnovšie hry v rozlíšení HDR, ktoré sú dokonale realistické a úplne vás pohltia. (* Podpora technológie HGiG sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

Hry v cloude

Televízory LG QNED so službou GeForce NOW vám prinášajú množstvo nových hier.

Udržateľnosť televízorov QNED

Inovované balenie televízorov LG QNED využíva jednofarebnú tlač a krabica sa dá recyklovať.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 50 "
Typ obrazovky QNED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,4 / 5

9 recenzií LG 50QNED82R (2023)

88.6% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ladislav

30. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Kvalitný produkt

Kvalitný výrobok


Libuša

27. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaViktor

16. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Výborná


 • farba obrazu

musím si zvykat na obraz


Martin

2. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • jednoduché ovládanie
 • Posledný výstavný kus na predajni, dostali sme zľavu len nejakých 20€
 • kalibrácia tv stála 50€, túto službu by mohli pri výstavných kusov produktov mať zadarmo

inak spokojnosť