LG MS23NECBW, Mikrovlnná rúra

  • Doprava zadarmo

Vstavaný displej: Áno, Počet programov: 28, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Nie, Vnútorný objem: 23 L, Integrované hodiny: Áno,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mikrovlnná rúra LG MS23NECBW v bielom prevedení s čiernym dymovým sklom má objem 23 litrov. Jednoduché dotykové ovládanie a prehľadný displej. Na výber až 23 programov. Vybavená technológiou Smart Inverter pre reguláciu teploty a vnútorným LED osvetlením. Vnútro s antibakteriálnym náterom EasyClean. Stabilný otočný prstenec zaistí dokonalú stabilitu riadu. Má funkciu rýchle varenia, rozmrazovani, rovnomerné ohrievanie a iné. Nechýba detská poistka. Výkon mikrovlnky je 1000 W.

Regulácia teploty

Mikrovlná rúra značky LG je vybavená technológiou Smart Inverter, ktorá zaistí výborný výkon pri všetkých funkicách ako je ohrev alebo rozmrazovanie. Tepltou v mikrovlnke si viete regulovať, vďaka čomu bude vaše jedlo zohriate podľa vašich predstáv.

Bez baktérií

Antibakteriálny náter EasyClean vo vnútri mikrovlnky eliminuje zachytávanie baktérií na povrchu a navyše sa jednoducho čistí. Vnútro osvetľujú biele LED diódy, ktoré sú veľmi úsporné a dostatočne osvetlia celý priestor. Otočný tanier je položený na šesťhrannnom prstenci. Vďaka 6 kolieskam je zaručená lepšia stabilita tanierov, misiek a pohárov.

Funkcie

V menu mikrovlnej rúry nájdete množstvo užitočných funkcií. Nechýba funkcia rovnomerného rozmrazovania, pri ktorej si viete nastaviť optimálnu teplotu, aby sa suroviny úplne rozmrazili. Funkcia rýchleho varenia skráti dobu prípravy. Pri rovnomernom ohrievaní sa zaistí postupné zohriate vloženého jedla.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 28
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Nie
Vnútorný objem 23 L
Integrované hodiny Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LG MS23NECBW, Mikrovlnná rúra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené