LG OLED55C12 (2021) televízor

Zobraziť


Uhlopriečka: 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: WebOS Viac info


Cena 969,00 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 999,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

96.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Smart televízor LG OLED55C12 v sivom prevedení s uhlopriečkou 55“ (139 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160), OLED obrazovkou a miliónmi samosvietiacich pixelov prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela. Špecifikom je procesor α9 štvrtej generácie s podporou AI a 4K či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí 100% vernosť farieb, režim Filmmaker Mode, Dolby Vision IQ (upravuje nastavenia obrazu), Dolby Atmos (viacrozmerný priestorový zvuk) či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro. Herné obzory rozšírite prostredníctvom technológií NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, optimalizácie hier, automatického upravovania obrazu a podpory štandardov VRR, ALLM a eARC alebo mimoriadne krátkeho času odozvy a o plnohodnotné zážitky zo zápasov sa postarajú športové upozornenia.

Samosvietiace pixely prinesú jas do vášho sveta

Televízor LG OLED TV prináša skvelý vizuálny zážitok. Samosvietiace pixely sa postarajú o skutočne výnimočnú kvalitu obrazu a rozmanité možnosti dizajnu, zatiaľ čo najmodernejšie technológie vás úplne ohromia. Všetko, čo ste si na televízore obľúbili, sa posunulo na vyššiu úroveň.

Čo odlišuje modely OLED od všetkých ostatných modelov?

Sú to samosvietiace pixely. Technológia zobrazenia so samostatným osvetlením prináša úplne nový zážitok zo sledovania. Na rozdiel od televízorov LED TV, ktoré obmedzuje technológia podsvietenia, prinášajú modely LG OLED TV mimoriadnu vernosť a jedinečné dizajnové možnosti.

Samosvietiace pixely

Čo sa týka kvality obrazu, technológia OLED má v porovnaní s technológiou LED jasne navrch. Technológia OLED totiž ponúka milióny samosvietiacich pixelov, ktoré dokážu zobraziť dokonalú čiernu a presne vyjadriť farby. Výsledkom je zážitok zo sledovania, ktorému sa nič nevyrovná.

Nekonečný kontrast

Jednoducho povedané, technológia OLED ponúka milióny samosvietiacich pixelov, ktoré sa dokážu zapnúť a vypnúť a dosiahnuť tak dokonalú čiernu a nekonečný kontrast. Táto čierna je lepšia než pri mini-LED aj LED televízoroch. Je teda úplne jedno, koľko tisícov bodov podsvietenia televízory majú. Televízory LED TV budú vždy v tieni modelov OLED.

100% vernosť farieb

Globálna testovacia spoločnosť Intertek potvrdila, že obrazovky LG OLED ponúkajú 100% vernosť farieb. Znamená to, že farby, ktoré vidíte na obrazovke, sú najvernejšou možnou reprodukciou farieb pôvodného obrazu. Nech už teda sledujete akýkoľvek obsah, zobrazenie zodpovedá zámeru jeho autora.

Nenapodobiteľné zobrazenie

Televízor LG OLED TV je umeleckým dielom, veľkolepým kinom, bránou do sveta hier aj vstupenkou do prvého radu, keď príde významné športové podujatie. Tento televízor splní všetko, čo od neho očakávate. 

Inovácia neuveriteľných rozmerov

Televízory LG OLED predefinujú, ako by mali televízory vyzerať. Ich neuveriteľne tenký dizajn vám vyráža dych - nielenže doplnia váš domáci interiér, ale aj ho vylepšia.

Stojan Gallery

Výnimočné umelecké diela už nepatria len na stenu. Stojan Gallery vám dáva voľnosť. Umiestnite televízor do otvoreného priestoru a premeňte svoju domácnosť na galériu. (Stojan Gallery sa predáva samostatne)

Kino v réžii OLED

Vďaka mimoriadne ostrému obrazu si televízor LG OLED TV zaslúži ocenenie za každý program, ktorý sledujete. Dokonalá čierna a 100% vernosť farieb znamenajú, že filmy budete sledovať presne tak, ako boli vytvorené.

 • Zábava - Získajte aplikáciu Apple TV,Netflix. Vyberte si spomedzi najnovších filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste. (Podporovaná služba sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos - Technológia Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenia obrazu na základe žánru obsahu a okolitého prostredia, zatiaľ čo technológia Dolby Atmos prináša viacrozmerný priestorový zvuk. Ide o výnimočnú kombináciu, ktorá sa postará o jedinečný zážitok pripomínajúci sledovanie v kine.

 • Režim Filmmaker Mode - Režim Filmmaker Mode deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol vytvorený.

 • HDR 10 Pro - Spoločnosť LG vyvinula vlastnú technológiu dynamického rozsahu, HDR 10 Pro, ktorá upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú čistotu. Zároveň dodáva intenzitu bežnému obsahu HDR. Všetky vaše obľúbené filmy a relácie budú odteraz živšie a jasnejšie od začiatku až do konca.

Hry vo formáte OLED

Televízor LG OLED TV vám dá náskok pred protihráčmi. Ponúka okamžitú odozvu, najnovšie herné funkcie a frekvenciu zobrazenia 120 Hz na plynulejšie hranie. Ak ste náruživým hráčom, tomuto televízoru sa nič nevyrovná.

 • Partnerstvá s lídrami v oblasti hier - Spoločnosť LG vám v spolupráci s poprednými spoločnosťami v odvetví prináša ten najlepší zážitok z hier. Vďaka partnerstvu so spoločnosťami NVIDIA a AMD sú modely LG OLED TV jedinými televízormi s certifikáciou G-SYNC a AMD FreeSync Premium. Okrem toho LG spolupracuje s tímom AMD FreeSync a aj s tímom Xbox. LG televízory sa stali oficiálnym partnerom konzoly Xbox Series X, aby ste si mohli naplno vychutnať hranie hier budúcej generácie. Ak to všetko spojíte s úžasnou kvalitou obrazu a mimoriadne krátkym časom odozvy technológie OLED, môžete si byť istí, že hranie každej hry si užijete na maximum.

 • Inovatívne herné parametre - Televízory LG OLED TV dokážu dosiahnuť čas odozvy 1 ms, zatiaľ čo podpora štandardov VRR, ALLM a eARC spĺňa najnovšie špecifikácie rozhrania HDMI 2.1. Tieto funkcie umožňujú zobrazovanie rýchlych pohybov vo vyššom rozlíšení a prinášajú plynulú synchronizovanú grafiku. Výsledkom je realistickejšie zobrazenie, ktoré vám dáva možnosť zvíťaziť.

 • Optimalizácia hier - Optimalizácia hier združuje všetky vaše herné nastavenia na jednom mieste. Prostredníctvom automatickej úpravy obrazu optimalizuje grafiku bez ohľadu na to, aký typ hry hráte. K dispozícii je tiež možnosť prepínať technológie NVIDIA G-SYNC a AMD FreeSync, s ktorými budú všetky vaše hry čistejšie a plynulejšie bez oneskorenia, sekania a trhania.

Televízor, ktorý hrá vlastnú ligu

Na televízore LG OLED TV uvidíte každú akciu rovnako ako v skutočnosti. Rýchle športové súboje s plynulým pohybom znamenajú, že diváci si môžu vychutnať nevídaný zážitok. Posaďte sa do prvého radu na všetkých významných športových podujatiach.

 • OLED Motion Pro - Pokročilá technológia spracovania pohybu eliminuje rozmazanie pri pohybe a prináša plynulejšiu akciu, čo znamená dokonalejší zážitok zo sledovania. Zažite rýchlosť a objavte aj tie najmenšie detaily každej akcie počas športových zápasov v strhujúcom tempe.

 • Športové upozornenia - Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité zápasy obľúbených družstiev, keď sledujete iný obsah. (Používanie sa môže líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Podpora priestorového zvuku cez Bluetooth - Stačí bezdrôtovo pripojiť reproduktory Bluetooth a môžete si vychutnať skutočný zážitok z priestorového zvuku. Každá akcia bude znieť vernejšie a pôsobivejšie, a tak sa atmosféra rozhodujúceho zápasu prenesie aj do vašej obývačky. (Reproduktory sa predávajú samostatne.)

α9 Gen4 AI Processor 4K

Srdcom každého modelu LG OLED TV je procesor α9 štvrtej generácie s podporou AI a 4K. Ide o prelomový čip, ktorý analyzuje a optimalizuje obsah pomocou algoritmov hlbokého učenia. Každá úprava obrazu a zvuku je automatická, takže každé sledovanie je výnimočné.

 • AI Picture Pro - Algoritmus hlbokého učenia, ktorý využíva obrovskú databázu s viac ako miliónom obrazových údajových bodov, rozpoznáva obsah, odstraňuje vizuálne nedostatky a optimalizuje kvalitu obrazu. Nová funkcia zisťovania scény navyše odteraz dokáže analyzovať typ zobrazenej scény a vhodným spôsobom vylepšiť obraz.

 • AI Sound Pro - Na základe viac ako 17 miliónov zvukových údajových bodov dokáže procesor identifikovať hlasy, efekty a frekvencie a vďaka tomu zvuk optimalizovať podľa žánru, aby bol ešte podmanivejší. Nová funkcia automatického vyrovnávania hlasitosti navyše zachováva jednotnú úroveň hlasitosti bez ohľadu na typ obsahu. 

Televízor LG OLED

Televízory LG OLED TV sú bezpečnejšie pre vás aj životné prostredie než televízory LED TV. Keďže tieto televízory využívajú samosvietiace pixely, pri dlhšom sledovaní si viac oddýchnu vaše oči. Okrem toho sa potvrdilo, že OLED panely LG sú ekologické a znižujú riziko nebezpečných emisií.

Certifikácia Eye Comfort pre displeje

Modely LG OLED TV sú certifikované ako televízory s obrazovkou bez blikania a s nízkym vyžarovaním modrého svetla, ktoré nepredstavujú žiadne fotobiologické riziko pre vaše oči. Televízory LED TV naproti tomu blikajú a vyžarujú veľké množstvo modrého svetla. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a užite si ten pohľad.

Ekologická technológia OLED

Televízory LG OLED TV sú oficiálne ekologické. V porovnaní s televízormi LED TV sú bezpečnejšie, pretože nepoužívajú podsvietenie, na ich výrobu sa používa menej plastu, využívajú menej nebezpečných materiálov a znižujú riziko znečistenia vzduchu v interiéri.

ThinQ AI

Aplikácia LG ThinQ zdokonalí váš zážitok zo sledovania televízie. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta a ovládajte televízor hlasom na úplne novej domovskej obrazovke, ktorá prináša väčšie pohodlie a kontrolu. (* Podporované ponuky a aplikácie sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.)

 • Domovské zobrazenie - Na novo navrhnutej domovskej obrazovke sa zobrazujú prispôsobené návrhy obsahu. Poskytuje jednoduchší prístup k obľúbeným položkám a umožňuje ovládať všetky pripojené zariadenia na jednom mieste.

 • Ovládač Magic Remote - Prepracovaný ovládač Magic Remote ponúka ergonomický dizajn s jednoduchým uchopením, pričom jeho systém ukazovania a posúvania umožňuje rýchlejšie vyhľadávanie. Vstavaná technológia umelej inteligencie poskytuje jednoduchý prístup k službám, zatiaľ čo skratky hlavných poskytovateľov obsahu uľahčujú prístup ku všetkým obľúbeným položkám. Okrem všetkých týchto vymožeností je k dispozícii funkcia Magic Tap, ktorá šikovne spája telefón s televízorom. (Aby ste mohli používať funkciu Magic Tap, ovládač Magic Remote musí podporovať NFC; Dostupnosť ovládača Magic Remote sa líši v závislosti od krajiny)

 • Ovládanie hlasom - Technológia LG ThinQ umožňuje jednoduché ovládanie zariadení pripojených do domáceho internetu prostredníctvom príkazov pomocou prirodzeného rozpoznávania hlasu. (*Dostupnosť hlasového ovládania sa môže líšiť v závislosti od produktov a krajiny.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

9 recenzií LG OLED55C12 (2021) televízor

96.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Lukáš

21. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • krásny obraz
 • jednoduchosť ovladania
 • smart funkcie
 • nič

produkt vrelo odporúčam


Oskar

6. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • OLED

Takmer nekonečný kontrastný pomer.<br /> Takmer okamžitá doba odozvy.<br /> Široké pozorovacie uhly.<br /> Dokonalá čierna bez viditeľného bloomingu<br /> Gaming features - FreeSync, G-SYNC, VRR, Dolby Vison gaming...


Tibor

5. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

28. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Moderný vzhľad.
 • Veľmi pekné spracovanie a kvalita materiálov.
 • Jednoznačne kvalita obrazu.
 • Jednoduché, moderné a prehľadné prostredie OS.
 • Masívny podstavec so závažím.
 • Jednoduchá inštalácia.
 • Podpora všetkých formátov.
 • Výkon reproduktorov.
 • Konektivita.
 • Konektory USB, LAN a DVB-C bohužial na zadnej strane TV.
 • Lacno vyzerajúci ovládač, absentuje podsvietenie.

Po vybalení a krátkom používaní ma čakalo veľmi príjemné prekvapenie. Myslím si, že TV nielen splnil ale dokonca aj predčil moje očakávania. Kvalita obrazu je na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Priznám sa, že pred kúpou som mal obavy, čo sa týka konektivity ale TV bez problémov podporuje všetky formáty. Na pozeranie okrem Netflixu prevažne používam externý hardisk WD Digital 5TB, ktorý po pripojení bez problémov funguje a načítava mi všetky video súbory aj s najvyšším rozlíšením. Trocha zamrzí, že niektoré konektory sú na zadnej strane napr. USB, DVB-C, LAN a HDMI 4 (potrebné k XBOXu) ak chcem TV zavesiť na stenu, tak je väčší problém sa k nim dostať ale ak je na stojane tak bez problémov. Ovládač pôsobí dosť lacným dojmom a najmä večer sa horšie ovláda pretože absentuje podsvietenie. V tejto cenovej relácii, by som si predstavoval určite kvalitnejší, podobne ako má konkurencia. Podľa môjho názoru celkovo pomer/cena výkon je táto TV na SK trhu bezkonkurenčne. Určite odporúčam zakúpiť. Využil som aj službu NAY kalibrácia TV, taktiež odporúčam dokúpiť.