LG RC91V5AV6N


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, potrebné dokúpiť príslušenstvo, Maximálna hĺbka: 66 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

17×

92.5% Kvalita
Výborná

89.3% Hodnota za peniaze
Výborná

17 + nakupů

Zobraziť 17 recenzií

Popis produktu

Hybridná kondenzačná sušička LG RC91V5AV6N v bielej farbe s čiernými dvierkami vysuší 9 kg bielizne. K dispozícií má 14 programov, 13 prídavných funkcií a 3 možnosti sušenia. Disponuje duálnym invertorovým tepelným čerpadlom, Invertorovým motorom, Eco Hybrid a automatickým čistením kondenzátora. Maximálna dosahovaná hlučnosť 64 dB.

 

 

Praktický spotrebič

Hybridná kondenzačná smart sušička s duálnym invertorovým tepelným čerpadlom LG RC91V5AV6N je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 9 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++, vďaka svojej nízkej spotrebe energie.

Programy a funkcie 

  • Programy: Bavlna, Bavlna+, Zmiešaná bielizeň, Syntetika, Prikrývky, Uteráky, Pre alergikov, Rýchly 30, Športové oblečenie, Vlna, Jemná bielizeň, Sušenie na sušiaku, Teplý vzduch, Načítať program (cez wi-fi)
  • Funkcie: Odložený štart, Starostlivosť o bubon, Starostlivosť o kondenzátor, Nekrčivý, Svetlo bubna, Viac času, Menej času, Zvuková signalizácia on/off, Stiahnutie programov + Smart Diagnosis, Detská poistka, Wi-Fi: Diaľkový štart
  • 3 možnosti sušenia: Žehlenie, Skriňa, Extra

Duálne invertorové tepelné čerpadlo

Sušička využíva najnovšiu technológiu sušenia – duálne invertorové tepelné čerpadlo. To zvyšuje rozsah frekvencie obehu chladiva od veľmi vysokej až po nízku bez nutnosti vypnutia, čím šetrí spotrebu energie a čas. Navyše na jeho hlavný komponent - kompresor LG poskytuje až 10 - ročnú záruku. Tá sa vzťahuje aj na srdce prístroja, motor.
* V rozsahu A+++ až D podľa štandardov IEC, program Bavlna, režim Energia.

Jemná starostlivosť pri nízkej teplote

Sušička napomáha vyhladzovať záhyby a eliminovať pokrčenie. Duálne invertorové tepelné čerpadlo umožňuje sušenie pri nižších teplotách, pričom vyhladí záhyby a znižuje pokrčenie vašej bielizne.

Starostlivosť pre alergikov

Sušičká má špeciálny program, ktorý sa postará o citlivú pokožku alergikov a malých detí ako aj o nižšie pokrčenie bielizne. Eliminuje až 99,9 % alergénov, ktoré môžu spôsobiť problém s dýchaním pre citlivých ľudí. 

Kondenzátor s automatickým čistením

Vďaka kondenzátoru s funkciou automatického čistenia budete mať viac času pre seba. 3 dýzy dôkladne prepláchnu kondenzátor až 3-krát počas jedného cyklu sušenia silným prúdom vody.

Optimalizácia výkonu

Detekuje vlhkosť bielizne a automaticky nastaví teplotu a čas sušenia. Takto šetrí vaše oblečenie pred nadmerným poškodením. Senzory: 2 - teplotné, 1 - vlhkosti, 1 - otvorených dverí, 1 - výšky vodnej hladiny, 1 – senzor zanesenia filtra 

Smart ThinQ™

Sušička LG disponuje umelou inteligenciou LG Smart ThinQ™. Zariadenie môžete pomocou svojho smartfónu ovládať na diaľku a sledovať spotrebu energie. Pripojenie sušičky na Wi-Fi vám umožní stiahnutie dodatočných programov a v prípade problémov Vám sušička sama povie, čo jej je. Je jednoducho inteligentná.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 66 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 66 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

17 recenzií LG RC91V5AV6N

92.5% Kvalita
Výborná

89.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Maroš

28. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaViera

11. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze PriemernáKatarína

31. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Cena a kvalita
  • Že sušiak na sušenie botasiek nieje súčasťou sušičky,treba si dokúpiť

Valéria

23. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • splnil učel
  • nemam namietky

dobre suši