Logitech Driving Force Shifter

Cena:
47,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,96 €

POPIS PRODUKTU

DRIVING FORCE SHIFTER od značky LOGITECH prináša radiacu páku, ktorá pozdvihne realitu virtuálneho preteku na ešte vyššiu úroveň. Je určená pre volanty Logitech G29 a G920. Hriadeľ z masívnej ocele prinesie flexibilnejší pohyb a dlhodobú spoľahlivosť počas práce s pákou. Radenie spríjemňuje kvalitný kožený materiál, ktorým je potiahnutá základňa. Radiaca páka ma 6 rýchlostných stupní umiestnených v tvare písmena "H". Integrované úchytky umožnia pevne pripevniť zariadenie k stolu alebo k pretekárskej súprave.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 20 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Skutočne kvalitné prevedenie

Pretekajte pohodlne a s istotou. Vďaka hriadeli radenie z masívnej ocele je radiaca páka Driving Force Shifter určená na presné pretekanie a dlhodobú spoľahlivosť. Gombík a základňa sú potiahnuté vysoko kvalitnou, ručne šitou kožou, ktorá evokuje dojem radiacej páky výkonného pretekárskeho vozidla, a umožňuje pohodlnejší a istejší úchop.

 

Radiaca páka so šiestimi rýchlostnými stupňami

Šesťrýchlostná radiaca páka so systémom v tvare písmena "H" umožňuje plynulé a spoľahlivé "zapadnutie" každého rýchlostného stupňa, čím umožní vykonávať plynulé a presné zmeny prevodov v ostrých zákrutách i na rovinkách.

 

Pri radení sa neposunie

Odolné integrované úchytky umožňujú pripevnenie radiacej páky Driving Force Shifter k stolu alebo pretekárskej súprave za účelom minimalizácie posunu či kývania pri agresívnych pretekárskych manévroch.

 

Vyvinuté pre volanty G29 a G920 Driving force Wheel

Zaraďte správnu rýchlosť v správny čas. Radiaca páka Driving Force ™ Shifter bola vyvinutá pre pretekárske volanty Logitech G29 a G920 Driving Force za účelom skvalitnenia najnovších pretekárskych titulov na PC a konzolách. Pridajte radiacu páku Driving Force Shifter do zostavy k pretekárskemu volantu, a vytvorte si tak ešte realistickejší zážitok.

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 176,4 mm
Výška: 206,5 mm
Hmotnosť: 760 g

Ostatné

Kód produktu: 941-000130

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore