Logitech G102 Lightsync čierna

Cena:
32,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,66 €

POPIS PRODUKTU

Čierna herná myš Logitech G102 s klasickým dizajnom disponuje Lightsync RGB podsvietením a 6 programovateľnými tlačidlami. Snímanie pohybu má na starosti optický senzor s nastaviteľnou citlivosťou od 200 do 8000 dpi. Herné nastavenia si prispôsobíte podľa seba v obslužnom softvéri Logitech G HUB. Úpravy uložíte do vstavanej pamäte. Myš k počítaču pripojíte 2,1 metrovým káblom s USB konektorom. Je navrhnutá pre bezproblémovú prácu v operačnom systéme Windows 7 a novší, Mac OS 10.10 a novší aj Chrome OS.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Herná myš

Herná myš Logitech G102 v čiernej farbe má klasický dizajn a je navrhnutá pre bezproblémovú prácu v operačnom systéme Windows 7 a novší, Mac OS 10.10 a novší aj Chrome OS. Disponuje 6 programovateľnými tlačidlami. O pripojenie sa stará 2,1 metrový kábel s USB konektorom.

Lightsync RGB podsvietenie

Hernú atmosféru dotvára Lightsync RGB podsvietenie, ktoré ponúka živé animácie a dokáže zobraziť až 16,8 milióna farieb. Podsvietenie myši môžete zosynchronizovať aj s ďalšími kompatibilnými Logitech perifériami alebo ho nastaviť tak, aby sa menilo podľa prehrávanej hudby či zobrazovaného obsahu na obrazovke. 

Herný optický snímač

Presné sledovanie pohybu zabezpečí herný optický snímač. Disponuje upraviteľnou citlivosťou od 200 do 8000 dpi. Môžete si nastaviť až päť predvolieb a prepínať medzi nimi pomocou DPI tlačidla.

Softvér Logitech G HUB

Softvér Logitech G HUB umožňuje kompletné nastavenie podsietenia, citlivosti optického snímača aj funkcie jednotlivých tlačidiel. Vaše úpravy uložíte do vstavanej pamäte a môžete ich použiť na iných počítačoch bez nutnosti inštalovať softvér.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 8000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 116,6 mm
Výška: 38,2 mm
Hmotnosť: 85 g
Hĺbka: 62,15 mm

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 8000 dpi
Doba odozvy: 1 ms
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 910-005823

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore