Logitech G923 TRUEFORCE Sim Racing Wheel (PS5, PS4, PC) čierny

Cena:
329,00 €

Pôvodná cena 429,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,58 €

POPIS PRODUKTU

Herný volant s pedálmi Logitech G923 TRUEFORCE Sim Racing Wheel (941-000149) je určený pre platformu PS5, PS4 a PC. Otestujte svoje zručnosti pri hraní tých najznámejších závodných hier. Funkcia TRUEFORCE zabezpečí realistickú spätnú väzbu. Kvalitné spracovanie ovládačov vám dodá pocit, ako by ste sedeli v skutočnom pretekárskom aute. Pomocou citlivosti volantu a pedálov (spojka, brzda, plyn) si vyskúšate zvládať ostré zákruty vo vysokej rýchlosti a opäť rýchly štart, aby ste boli v cieli skôr, než váš súper.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 23 %
Popis produktu

Navrhnutý pre pokročilé závodné hranie

Herný volant s pedálmi Logitech G923 TRUEFORCE Sim Racing Wheel prináša kvalitnejšie a pokročilejšie možnosti pre hráčov závodných hier. Realistický pocit z hrania vám dodá celkové spracovanie, ktoré pozostáva z kvalitných materiálov a technologických funkcií. Poťah volantu je vyrobený z kože, vďaka čomu sa lepšie drží v ruke. Hliníkové a kovové spracovanie doplňujú kvalitu konštrukcie a ostatných ovládacích prvkov, čím zaručujú ochranu pred poškodením. 

Generácia simulácie TRUEFORCE

TRUEFORCE prináša pokročilejšie zmeny do herného závodného sveta. Logitech G923 sa zameriava hlavne na fyziku a spätnú väzbu s vysokým rozlíšením. Technologické vylepšenie podstúpil samotný procesor, ktorý vďaka svojmu chladiacemu systému zabezpečuje optimálne fungovanie a zabraňuje prehrievaniu. Presné a rýchle reakcie počas závodných situácií sú zásluhou spätnej väzby s prepracovanejšou haptickou technológiou vo frekvencii až 4000Hz. Tá zvláda prenášať hernú fyziku priamo do volantu, čím hráčom ponúka realistické zážitky. Pocítite tak zmeny pri akomkoľvek kontakte s terénom, rovnako aj na mokrej či zasneženej vozovke.

Ovládacia plocha

Na ovládanie vozidla vám poslúžia pedále spojka, brzda a plyn. S nimi si vyskúšate rozbiehanie, brzdenie a regulovanie rýchlosti v zákrutách. Vylepšený je patentovaný úchytný systém na koberec, ktorý zaistí ich stabilitu. Pohodlie ako v skutočnom vozidle doplní zdrsnená opierka na päty. Ostatnú ovládaciu časť tvorí samotný volant. Na ňom nájdete ovládacie prvky pre PlayStation, páčky z nerezovej ocele a ďalšie spínače umožňujúce využívať herné funkcie. Volant vám umožní až 900-stupňové otáčanie. S pomocou výkonného softvéru G HUB Gaming Software môžete regulovať citlivosť ovládania, prispôsobenie tlačítok a spätnej väzby. Stiahnuť si ho môžete na tejto stránke.

Kompatibilita

  • Pripojenie pomocou kábla s portom USB 2.0
  • PlayStation 5, PlayStation 4, PC (Windows 7, 8, 8.1, 10)
  • Podporu hier (s možnosťou ich funkcií) pre jednotlivé platformy si môžete pozrieť na oficiálnej stránke výrobcu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre zariadenia: PlayStation 5, PlayStation 4, PC
Pre operačný systém: Windows

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Pre zariadenia: PlayStation 5, PlayStation 4, PC

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 260 mm
Výška: 270 mm
Hmotnosť: 2250 g
Hrúbka: 311 mm

Operačný systém

Pre operačný systém: Windows

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno
Maximálne otočenie: 900 Stupeň

Funkcie

LED indikácia: Áno

Ostatné

Kód produktu: 941-000149

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore