Logitech G935 čierny

Cena:
139,00 €

Pôvodná cena 189,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Headset Logitech G935 s čiernym vyhotovením a LIGHTSYNC RGB podsvietením vám poskytne maximálne pohodlie aj pri dlhých herných stretnutiach. Disponuje luxusným koženým čalúnením na slúchadlách aj čelenke. O kvalitný zvuk sa postarajú 50 mm meniče Pro-G s tkanou hybridnou sieťou, frekvenčným rozsahom 20 HZ až 20 kHz, impedanciou 39 ohmov a citlivosťou 93 dB. Čistú a presnú komunikáciu so spoluhráčmi zabezpečí výklopný mikrofón s LED indikáciou. Slúchadlá si môžete prispôsobiť podľa seba prostredníctvom softvéru Logitech G HUB. Headset pripojíte pomocou 2,4 GHz bezdrôtového prenosu alebo cez 3,5 mm analógový vstup.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 26 %
Popis produktu

Drôtové aj bezdrôtové pripojenie

Herný headset Logitech G935 môžete k zariadeniam pripojiť prostredníctvom kábla alebo pomocou 2,4 GHz bezdrôtového prenosu. Vstavaná batéria dokáže napájať slúchadlá v bezdrôtovom móde s vypnutým podsvietením až 12 hodín alebo 8 hodín so zapnutým podsvietením. K dispozícii je tiež 3,5 mm analógový vstup na kábel, cez ktorý sa pripojíte k herným konzolám, mobilom aj k počítačom.

50 mm meniče Pro-G

Inovované 50 mm meniče Pro-G s tkanou hybridnou sieťou zabezpečia kvalitnejšiu reprodukciu zvuku. Vďaka väčšiemu priemeru fungujú meniče lepšie ako kedykoľvek predtým. Nízkofrekvenčné zvuky budú plnšie a vysokofrekvenčné čistejšie a presnejšie.

Priestorový zvuk

Na zariadeniach s operačným systémom Windows a nainštalovaným softvérom Logitech G HUB si vychutnáte plný potenciál DTS Headphone:X 2.0, ktoré ponúkne vyššiu presnosť ako 7.1 kanálový priestorový zvuk. Budete tak vedieť, kde sa nachádza alebo odkiaľ sa k vám blíži nepriateľ skôr, ako ho uvidíte. To vám dá výhodu, ktorá môže prispieť k víťazstvu.

Plne prispôsobiteľný

Prostredníctvom softvéru Logitech G HUB prispôsobíte osvetlenie LIGHTSYNC RGB, ktoré dokáže zobraziť 16,7 miliónov farieb a disponuje niekoľkými efektmi, priradíte príkazy k trom programovateľným tlačidlám aj upravíte zvukové profily pre konkrétnu hru. 

Vylepšený mikrofón

Herný headset je vybavený 6 mm Mic+ mikrofónom s frekvenčným rozsahom 100 Hz až 10 kHz, ktorý zabezpečí čistú a presnú komunikáciu s členmi vášho tímu. Nachádza sa na ramene s LED indikátorom, takže vždy budete vedieť, kedy je mikrofón stlmený. Ak ho nepoužívate môžete ho zložiť späť do slúchadiel.

Navrhnutý pre pohodlie

Aj pri najdlhších herných stretnutiach vám headset poskytne maximálne pohodlie, o ktoré sa postará luxusné kožené čalúnenie na slúchadlách a čelenke. Náušníky s veľkým priemerom sa dokonale prispôsobia ušiam, nevyvíjajú priamy tlak na mäkké tkanivá a zároveň zabezpečia pasívnu izoláciu hluku.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 93 dB
Impedancia: 39 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Impedancia: 39 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 195 mm
Výška: 188 mm
Hmotnosť: 319 g

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 93 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 15 m
Bezdrôtové: Áno
Konektor: 3,5 mm jack

Ostatné

Kód produktu: 981-000744

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore