Logitech M720, 910-004791


Rozhranie: Bluetooth, Typ použitia: Klasická, Prevedenie: Bezdrôtové, Typ senzora: optická, Rozlíšenie senzoru: 1000 dpi, Programovat.tlačidlá myši: Áno, Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie,


Cena 59,90 €

Zľava 14% z pôvodnej ceny: 69,90 € Zobraziť nápoveď

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtová myš Logitech M720 vás zaujme svojim praktickým dizajnom aj množstvom funkcií. Pre pripojenie využíva Bluetooth na frekvencii 2,4 GHz. Disponuje optickým snímačom s rozlíšením 1000 dpi, 8 tlačidlami a skrolovacím kolieskom. Myš má ergonomický tvar pre pevný a pohodlný úchop aj pri dlhodobej práci. Je kompatibilná s OS Windows, Mac OS X, Chrome OS a vďaka Bluetooth Smart aj s Android 5.0 a predošlé. V čiernej farbe pôsobí elegantne a skvele zapadne do vašej výbavy periférií. Je napájaná jedno AA batériou. Podporuje pripojenie viacerých PC.

Ovládanie

Spárujte myš Logitech M720 s troma počítačmi a potom jednoducho prepínajte medzi nimi. Tlačidlá pre prepínanie sú pohodlne umiestnené pod palcom. Tri osvetlené čísla vás vždy informujú, na ktorom zariadení práve pracujete, s ktorým ste spojení. Preleťte dlhými dokumentami a webovými stránkami s otočením kolieska a okamžite zastavte, alebo prejdite na posúvanie kliknutím po kliknutí, keď potrebujete presnosť.

Dizajn

Ako pravý športovej je myš Logitech M720 navrhnutá tak, aby vydržala S tlačidlami postavenými tak, aby vydržali až 10 miliónov kliknutí. Jej veľký dizajn určený pre pravákov pohodlne zapadne do vašej dlane. Gumový povrch je jemný na dotyk. V čiernej farbe pôsobí elegantne a vytvorí štýlový doplnok pre váš pracovný stôl, či dôležité pracovné stretnutia či prezentácie.

Pripojenie

Bezdrôtová myš Logitech M720 podporuje technológiu Plug and Play pre jednoduché pripojenie myši ku počítaču. Stačí jednoducho spárovať myš pomocou Bluetooth Smart s operačným systémom Windows, Mac, Chrome či Android a môžete ju používať. Myš Logitech M720 je napájaná jednou AA batériou, ktorá poskytuje 24 mesačnú výdrž. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie Bluetooth
Typ použitia Klasická
Prevedenie Bezdrôtové
Typ senzora optická
Rozlíšenie senzoru 1000 dpi
Programovat.tlačidlá myši Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech M720, 910-004791

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené