Logitech G920 Driving Force

Cena:
249,00 €

Pôvodná cena 329,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

POPIS PRODUKTU

Atraktívny pretekársky volant LOGITECH Driving Force G920 je určený pre herné konzolu XBOX One, ale aj pre PC. Volant s dvojmotorovou spätnou odozvou realisticky simuluje jazdu v športovom automobile. Vychutnajte si plynulé zatáčanie a citlivé pedále s maximálnym citom pri brzdení. Stabilita volantu je odolná aj pri prudkých manévroch. Disponuje až 900° otáčaním simulujúcim skutočný pretekársky volant a ovládačom D-Pad s tlačidlami. LED indikácia informuje a upozorňuje na potrebu radenia počas jazdy. Kvalitné prevedenie s ručne šitou kožou, ktorý pokrýva povrch volantu, spríjemňuje celkovú pohodu počas virtuálnych automobilových zážitkoch.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 24 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu
 

Kompatibilný s XBOX One a PC

Volant Driving Force bol vyvinutý pre najnovšie závodné herné tituly na konzolu Xbox One ™. Po vyskúšaní volantu G920 Driving Force už nikdy nebudete chcieť znova pretekať s bežným ovládačom. Volant G920 Driving Force je tiež kompatibilný s vybranými titulmi na PC vďaka Logitech Gaming Software.

 

Spätná odozva s dvoma motormi

Ucítite každý prenos váhy či kĺzania gumy. Ucítite pneumatiky v každej zákrute a na každom type povrchu, každé nedotočenie či pretočenie, driftovanie a mnoho ďalšieho. Výkonná dvojmotorová spätná odozva realisticky simuluje silové efekty, takže budete môcť presne reagovať.

Kvaltitné prevedenie

Odolné závodné materiály, ktoré znesú všetko. Volant Driving Force bez problémov znesie napätia závodnej akcie a bol vyrobený pre dlhodobú spoľahlivosť. Volant G920 je vybavený masívnymi oceľovými guličkovými ložiskami v hriadeli volantu a pákovými spínačmi a pedále z nehrdzavejúcej ocele. Pretekársky volant je potiahnutý vysoko kvalitnou, ručne šitou kožou, ktorá evokuje dojem volantu výkonného pretekárskeho vozidla, a umožňuje pohodlnejšie a istejší úchop.

 

Šnekové prevody 

Volant vám umožní výnimočne plynulé, tiché a presné zatáčanie. Šnekové prevody boli vytvorené podľa vzoru prevodov používaných v automobilových prevodovkách s cieľom znížiť nežiaduceho hluku a vibrácií. Redukcia vôľa udržuje volant a pedále v pokojovej polohe pre dosiahnutie maximálnej presnosti riadenia. Volant G920 Driving Force Racing Wheel disponuje spoľahlivým snímačom otáčania s dlhou životnosťou fungujúcim na princípe Hallovho efektu, využívajúcim magnetické polia pre určenie polohy volantu.

Ľahko prístupné herné ovládacie prvky

Všetky ovládacie prvky máte pohodlne na dosah. Ovládač D-Pad, tlačidlá a pákové spínače sú integrované do pretekárskeho volantu. Indikátory LED umiestnené priamo nad stredom volantu vás informujú, kedy je presne potrebné preradiť o stupeň nahor alebo nadol. Môžete tak udržiavať maximálnu akceleráciu, bez toho aby ste museli spúšťať oči z dráhy. 24 polohový otočný volič a tlačidlá +/- v prednej časti volantu vám ďalej umožní doladiť predvoľby konania.

 

Citlivá podlahová jednotka s pedálmi

Udržujte reálnu polohu tela pri riadení vďaka samostatnej podlahové jednotke s pedálmi s integrovaným plynom, brzdou a spojkou. Volant G920 Driving Force vám umožní pohodlne brzdiť, zrýchľovať a radiť stupňa podobne ako v skutočnom vozidle.

Nelineárny brzdový pedál imituje prejav brzdového systému citlivého na tlak pre ešte pohotovejšie a presnejšie odozvu brzdenia. Pre ešte presnejšie ovládanie môžete čelá pedálov polohovať, čím uľahčíte vykonávaní manévrov päta - špička.

Vďaka pogumovanej základni pre tvrdé povrchy a patentovanému výsuvnému úchytnému systému na koberec zostanú pedále presne tam, kam ich položíte.

Bezpečné uchytenie

Riaďte bez obáv vďaka vedomiu, že sa volant pri agresívnych manévroch neposunie. Pretekársky volant je možné bezpečne pripevniť k stolu alebo pretekárskej súprave prostredníctvom integrovaných úchytiek či upevňovacích bodov pre skrutky.

Otáčanie v rozsahu 900°

Otáčanie v rozsahu 900 stupňov (od dorazu k dorazu) volantu G920 Driving Force umožňuje otočenie volantu o dve a pol otáčky. To je rovnaký rozsah pohybu ako pri volante skutočného vozidla.

 

Pruh na volante

Prostredníctvom vizuálnych pomôcok vo vašom periférnom videní ľahko uvidíte, či je volant otočený. Pruh na volante predstavuje vizuálny indikátor, ktorým smerom je volant natočený.

 

Obsah balenia

Volant, pedále, napájací adaptér, uživateľská dokumentácia.

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 300 mm
Výška: 322 mm
Hmotnosť: 1200 g
Hrúbka: 437 mm

Ostatné

Kód produktu: 941-000123

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

93%
Perfektný

Všetky hodnotenia (3)

Výborný

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore