L'OR Espresso Lungo Profondo 8 (10ks/Nespresso®)

Zobraziť


  Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso Viac info


  Cena 3,69 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,07 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  5,0 / 5

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené

  2 dva nákupy

  Zobraziť 2 recenzie

  Popis produktu

  L'OR Espresso Lungo Profondo 8 sa vyznačuje intenzívnou a korenistou vôňou pražených mandlí. Táto káva Vám poskytne dokonalý zážitok vďaka svojej trblietavo bronzovej pene a vyváženej chuti. Lungo je variant espressa, tiež známe ako dlhá káva. Na jeho prípravu je použité dvakrát toľko vody pretekajúcej rovnakým množstvom kávy ako pre espresso. Kapsule L'OR Espresso Lungo sú špeciálne navrhnuté pre prípravu veľkej šálky (110 ml) intenzívneho espressa s dokonalou konzistenciou. Chuť: intenzívna-korenistá-napínavá. Intenzita-8/14. Balenie: 52g, 10 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS.

   

  L'OR Espresso Lungo Profondo 8

  • 10ks hliníkových kapsúl
  • kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. )
  • chuť: intenzívna/korenistá/napínavá
  • intenzita: 8/14

  História

  Značka L'OR vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

  Značka L'OR

  Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

  Praženie a mletie kávy L'Or

  Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

  UTZ

  Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ nápoja káva
  Kapsulový systém Nespresso

  Hodnotenie

  5,0 / 5

  2 recenzie L'OR Espresso Lungo Profondo 8 (10ks/Nespresso®)

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené

  Lubomir

  26. 3. 2021

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

  Super


  Michal

  11. 6. 2020

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Nehodnotené

  Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon