L'OR Espresso Lungo Profondo 8 10ks/Nespresso®

  • Výpredaj −22 %

Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso, Hmotnosť: 90 g. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

L'OR Espresso Lungo Profondo 8 sa vyznačuje intenzívnou a korenistou vôňou pražených mandlí. Táto káva Vám poskytne dokonalý zážitok vďaka svojej trblietavo bronzovej pene a vyváženej chuti. Lungo je variant espressa, tiež známe ako dlhá káva. Na jeho prípravu je použité dvakrát toľko vody pretekajúcej rovnakým množstvom kávy ako pre espresso. Kapsule L'OR Espresso Lungo sú špeciálne navrhnuté pre prípravu veľkej šálky (110 ml) intenzívneho espressa s dokonalou konzistenciou. Chuť: intenzívna-korenistá-napínavá. Intenzita-8/14. Balenie: 52g, 10 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS.

L'OR Espresso Lungo Profondo 8

  • 10ks hliníkových kapsúl
  • kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. )
  • chuť: intenzívna/korenistá/napínavá
  • intenzita: 8/14

História

Značka L'OR vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

Značka L'OR

Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

Praženie a mletie kávy L'Or

Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Nespresso

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie L'OR Espresso Lungo Profondo 8 10ks/Nespresso®

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Lubomir

26. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Super


Michal

11. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon