Lord C12


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 329 l, Čistá kapacita mrazničky: 163 l, Ročná spot. energie: 298 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 83,3 cm, Výška: 180,8 cm. Viac info


Cena 1 139,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 22,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Lord C12 v nerezovom prevedení a s úpravou proti otlačkom prstov. Ponúka celkový úžitkový priestor 492litrov, z toho úžitkový objem chladničky je 329 l a objem mrazničky 163 litrov. Americká chladnička má 2 teplotné zóny s dynamickým chladením a automatickým odmrazovaním v chladiacej aj mraziacej časti. Vnútorné vybavenie chladiacej časti tvoria 3 sklenené police z bezpečnostného skla, 6 dverových políc, LED osvetlenie. Mraznička ponúka 1 sklenenú policu a 6 priehľadných zásuviek. Mraziaca kapacita dosahuje 18 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 15 hodín. Mraznička disponuje funkciou Superfrost. Ovládanie americkej chlandničky Lord C12 je umiestnené na dverách, je dotykové s digitálnym zobrazením teploty na LCD displeji. Praktické integrované madlá neprečnievajú do priestoru, spotrebič tak pôsobí elegantne a má čisté línie.

Priestranný skladovací priestor

Štýlová a nadštandardne vybavená americká chladnička Lord C12 v nerezovom prevedení je moderným a originálnym doplnkom do vašej kuchyne, ktorý vás navyše poteší množstvom svojich funkcií. Ideálna do väčšej domácnosti či firmy. Je plná skvelých nápadov a riešení a preto určite dokonale zapadne do každého nového prostredia. K tomu jej určite pomôže aj jej nápaditý ale nenáročný vzhľad. Otvára sa pomocou dvojkrídlových dverí s nenápadným integrovaným madlom a vo vnútri vás milo prekvapí mimoriadny priestor pre uskladnenie vašich potravín. Pozostáva zo systému priehradok, poličiek a zásuviek, na ktoré umiestnite aj väčší rodinný nákup. Rovnako priestranná je aj mraziaca časť. 

Chladiaca a mraziaca časť

LED osvetlenie vám pomôže sprehľadniť čo máte v chladničke uložené.  Potraviny v chladiacej časti môže pohodlne ukladať na 6 sklenených políc, z toho 1 výškovo nastaviteľná. Kompaktné poličky sa nachádzajú aj na vnútornej strane dverí. Ukladať do nich môžete napríklad fľaše či vajcia. Pre skladovanie ovocia a zeleniny sú k dispozícii 2 priehľadné plastové zásuvky so štýlovým nerezovým lemovaním. Chladiaca časť je rozdelená do niekoľkých zón. Zóny označené Fresh sú ideálne pre skladovanie ovocia a zeleniny. Funkcia Multi-Flow Air Tower zabezpečuje dokonalú cirkuláciu vzduchu a vyrovnáva teplotné rozdiely v niektorých častiach chladničky. Čistý objem chladničky je 329 litrov a 163 litrov v mrazničke. Mraznička je vybavená 6 ásuvkami. Mraziaca kapacita dosahuje 18 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 15 hodín.

Funkcie a jednoduché ovládanie dotykom

Prednosťou americkej chladničky je dotykové ovládanie na dverách. Podáva okamžitý prehľad o teplote v chladiacej aj mraziacej časti. Všetko sa zobrazuje na estetickom LCD displeji. Chladnička tiež ponúka funkciu rýchleho schladenia, mraznička rýchle zmrazenie. Funkciu Holiday bezpochyby využijete v čase, keď odídete na dovolenku alebo dlhšiu dobu z domu. Funkcia Fresh sa postará o dlhšiu trvanlivosť skladovaných potravín.

No Frost

Americká chladnička je vybavená systémom No Frost, ktorý zabezpečí, že vaše chladnička a ani mraznička nikdy nezamrznú. Táto technológia využíva systém prúdiaceho studeného vzduchu, ktorý odvádza teplo a vlhkosť z práve uložených potravín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83.3 cm
Výška 180.8 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 492 L
Čistá kapacita chladničky 329 L
Čistá kapacita mrazničky 163 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lord C12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami