Lucaffe La Piccola Gold zlaté


Pákové espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 18 Bar, Objem vodného zásobníka: 1000 ml, Typ náplne kávy: kapsule, Spôsob prípravy mliečnej peny: automatická, Výška: 31 cm, Šírka: 16 cm, Hĺbka: 28 cm, Hmotnosť: 7 kg. Viac info


Cena 349,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 35,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pákový automatický kávovar LA PICCOLA Gold ponúkame v štýlovom a mimoriadne elegantnom prevedení v zlatej farbe. Tento unikátny kávovar je dokonalým majstrom v stvorení ten najlepšej kávy. Je vyrobený z odolného nerezového materiálu, ktorý mu zaručuje dlhú životnosť a minimálnu údržbu. Kávovar funguje na princípe kávových podov. Samozrejmou súčasťou je veľká sklenená nádržka na vodu, ktorá má objem až 1 liter. Veľkou prednosťou kávovaru je rýchly ohrev vody a to už do 5 sekúnd od zapnutia prístroja. O fungovanie kávovaru a bezchybné funkcie sa postarajú výkonný kompresor a čerpadlo. Kávovar LA PICCOLA Gold sa vďaka svojej nízke hmotnosti ľahko prenáša.

Pákové espreso Lucaffe La Piccola Gold

Ak i vy patríte k tým, ktorý v kuchynských prístrojoch hľadajú nielen výkonného pomocníka, ale i štýlový doplnok, tak je pákový automatický kávovar LA PICCOLA Gold pre vás ako stvorený. Jeho telo je vyrobené z odolného nerezového materiálu v zlatej farbe, vďaka ktorému si svoj atraktívny vzhľad udrží po dlhý čas. Navyše si tak nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Vďaka svojmu dizajnu zaručene pritiahne všetky zvedavé pohľady a zapadne do každej modernej kuchyne.

Mimoriadne ľahký

Odteraz môžete svoj obľúbený kávovar prenášať kdekoľvek chcete. Pákový kávovar LA PICCOLA Gold vyniká nízkou hmotnosťou, vďaka ktorej bude prenášanie jednoduché a pohodlné. Svoj kávovar si môžete zobrať so sebou na cesty, na chalupu, či kdekoľvek inde. Jeho hmotnosť je len 5 kg, takže manipulácia s ním bude jednoduchá.

Maxi nádrž na vodu

Automatický pákový kávovar LA PICCOLA Gold disponuje veľkou nádobou na vodu, ktorá má objem až 1 liter, takže už nemusíte tak často dopĺňať vodu do nádržky vášho kávovaru.  Je vyrobená zo skla, takže nebude meniť chuť ani farbu, ako sa to môže stať pri plastových nádobách. Navyše sa tento kvalitný kávovar môže pochváliť mimoriadne rýchlym ohrevom vody. Už do 5 sekúnd po zapnutí kávovaru, má voda potrebnú teplotu na prípravu chutnej kávy s neodolateľnou arómou.

Maxi nádrž na vodu - LA PICCOLA Gold

Prečistenie kávovaru

Káva zo špinavého kávovaru je nechutná, zatuchnutá a horká. Preto je nesmierne dôležité kávovar často a dôkladne čistiť.  Zároveň tým predĺžite aj životnosť daného spotrebiča. Nenechajte si pokaziť posedenie pri obĺúbenom nápoji. Ako správne čisti kávovar Lucaffé La Piccola sa dozviete v nasledujúcej ukážke:

  • Elegantný dizajn v zlatom prevedení
  • Príkon: 500 W
  • Príprava espressa veľmi vysokej kvality
  • Sklenená nádoba na vodu o objeme 1 l
  • Bezpečnostný termostat
  • Kompaktné rozmery
  • Maximálny tlak: 15 barov

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1000 ml
Maximálny prevádzkový tlak 18 bar
Spôsob prípravy mliečnej peny automatická
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vstavaný mlynček Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lucaffe La Piccola Gold zlaté

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami