Mankeel Pioneer čierna


Hmotnosť: 23 Kg, Kapacita batérie: 10 Ah, Výkon motora: 500 W


Cena 719,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 799,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Robustná a výkonná elegantná mestská e-kolobežka Mankeel Pioneer, ktorá hravo zvládne aj náročnejšie povrchy mimo komfortnú zónu mesta.

Odolná konštrukcia

Kvalitná e-kolobežka Mankeel Pioneer v modernom čiernom dizajne. Rám je vyrobený z hliníka, vďaka čomu je ľahký, no súčasne pevný a trvácny. Materiál s nízkou tepelnou vodivosťou zabráni popáleniu v horúcich letných dňoch. Pevná konštrukcia zabezpečuje aj výbornú maximálnu nosnosť, a to až 120 kg. Telo kolobežky disponuje odolnosťou voči vode podľa stupňa krytia IP55. Vďaka jej nadštandardným rozmerom, dĺžkou 121 cm a výškou 125 cm ju možno označiť ako SUV medzi kolobežkami.

Výkonný elektromotor

Elektromotor s výkonom až 500 W (maximálne až 800 W) znamená, že môžete ísť naozaj rýchlo až 25 km/h aj pri jemnejších stúpaniach, o rovine ani nehovoriac. Čo sa týka stúpaní, Mankeel Pioneer si zachováva svoj výkon aj pri sklone 12°. Počas jazdy si môžete zvoliť jeden z troch režimov obmedzujúcich rýchlosť na 15, 20 alebo 25 km/h. Nechýba ani tempomat, ktorý sa aktivuje automaticky pri udržiavaní určitej rýchlosti po dobu štyroch sekúnd.

Dlhá výdrž na jedno nabitie

Lítium-iónová batéria s kapacitou 10 Ah umožňuje vysoký výkon počas dlhej doby. Je uložená je v spodnej časti e-kolobežky, čím prispieva k stabilite a bezpečnosti jazdy. Na jej plné dobitie budete potrebovať 4 až 6 hodín. Na každodenné používanie je kolobežka Pioneer ako stvorená, pretože pri plnom nabití má dojazd až 40 km. Batéria navyše disponuje stupňom krytia IP68, takže je odolná voči vode a prachu. Baterku je možné v priebehu pár sekúnd demontovať a nahradiť druhou.

LED displej

Na riadidlách je umiestnený kvalitný LED displej. Poteší vás nie len svojou veľkosťou, ale aj vysokou svietivosťou, takže na neho uvidíte, aj počas slnečných dní. Po obvode je stupnica tachometra, no aktuálnu rýchlosť vidíte aj uprostred displeja. V dolnej časti sa zobrazuje stav batérie, tesne nad tým prejdená vzdialenosť. Okrem toho je prítomná aj informácia o zvolenom rýchlostnom režime ako, aj o tom či sú zapnuté svetlomety, tempomat, Bluetooth atď. Displej tiež slúži na zobrazovanie chybových hlásení.

Kolesá pre každý povrch

E-kolobežka Mankeel Pioneer je vybavená špeciálnymi 10-palcovými kolesami, ktoré vynikajúco tlmia náraz, zabezpečujú krátku brzdnú dráhu, stabilitu a komfort pri jazde na nerovných povrchoch. Kolesá sú bezdušové, takže nehrozí žiaden defekt a ich údržba vás nestojí žiaden čas. Oderuvzdorný dezén zabezpečí vynikajúcu trakciu na asfalte a betóne.

Zloženie do pár sekúnd

Túto e-kolobežku viete zložiť do troch sekúnd. Stačia vám na to dva jednoduché pohyby. Následne s ňou viete nastúpiť do dopravného prostriedku, uložiť ju do kufra auta alebo na ľubovoľné miesto v práci či domácnosti.

Bezpečná jazda

O vašu bezpečnosť na cestách a o to, aby ste vždy rýchlo a bezpečne zabrzdili sa postará dvojica bubnových bŕzd – v prednom aj v zadnom kolese. Ovládané sú páčkami na oboch stranách riadidiel. K efektivite brzdenia na zhoršených povrchoch prispieva E-ABS systém, ktorý zabraňuje zablokovaniu kolies a strate stability. O bezpečnosť sa stará aj nášľapná plošina s rozmermi 18 × 52 cm s protišmykovým povrchom, takže sa na nej budete cítiť bezpečne, aj pri nepriaznivejšom počasí či pri výmene nôh počas jazdy.

Dobrá viditeľnosť v tme

S e-kolobežkou Mankeel Pioneer môžete jazdiť v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu. O to, aby vás bolo dobre vidieť sa postarajú reflexné prvky na bokoch a zadné červené svetlo, slúžiace aj ako brzdové. Na cestu vám posvieti výkonný predný LED svetlomet s výkonom 1,5 W umiestnený hore na riadidlách.

Pohodlie pri jazde

Pohodlnú jazdu zabezpečia úchopy riadidiel, ktoré dostali protišmykovú gumovú úpravu príjemnú na dotyk. Väčšinu práce pre vaše pohodlie ale odvedie dvojité tlmenie nárazov a vibrácií – jedno na prednej vidlici, druhé na uchytení zadného kolesa.

Mobilná aplikácia

V aplikácii Mankeel prepojenej cez Bluetooth môžete sledovať vašu aktuálnu rýchlosť, najazdené kilometre a mnoho ďalších ukazovateľov. Umožňuje vám konfigurovať zabezpečenie proti krádeži, prepínať jazdné režimy, ovládať svetlá a prípadne ňou viete zapnúť či vypnúť celú e-kolobežku. Aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS.

Technická špecifikácia Mankeel Pioneer

 • Výkon motora: 500 W (max. 800 W)
 • Maximálna rýchlosť: až 25 km/h
 • Maximálny dojazd: až 40 km
 • Maximálne možné stúpanie: 12°
 • Batéria: 10 Ah (Li-Ion)
 • 3 rýchlostné jazdné režimy: (15 km/h, 20 km/h, 25 km/h)
 • Doba nabíjania: 4 až 6 hodín
 • Svetlá: predný svetlomet, zadné brzdové svetlo
 • Brzdy: predná a zadná bubnová
 • Veľkosť pneumatík: 10 palcov
 • Typ pneumatík: pevné (bezdušové)
 • Maximálna nosnosť: 120 kg
 • Hmotnosť: 23 kg
 • Doporučený vek: 14+
 • Doporučená výška: 120 - 200 cm
 • Materiál: hliník
 • Tempomat: áno
 • Zvonček: áno

Obsah balenia

 • E-kolobežka Mankeel Pioneer
 • Nabíjačka
 • 5× skrutka
 • 2× krytka brzdového lanka
 • Imbusový T-kľúč
 • Návod na použitie

Legálna prevádzka v SR i ČR

Nie každá elektrická kolobežka môže v Slovenskej republike na cesty. To sa ale netýka Mankeel Pioneer, ktorá spĺňa všetky podmienky na prevádzku na pozemných komunikáciách v SR i ČR, rovnako ako napríklad bicykel. Vždy však dodržujte pravidlá cestnej premávky a nezabúdajte na prilbu a iné ochranné pomôcky.

Používaj vyznačené cyklistické trasy

Ak je to možné, použi trasu a cestu vyznačenú pre bicykle, ak nie, jazdi na okraji vozovky. Rešpektuj všetky dopravné predpisy. Nepoužívaj na jazdu chodník, iba ak by ti to umožňovali dopravné predpisy. Rovnako ako pri bicyklovaní, aj tu je najlepšie vždy nosiť prilbu pri jazde.

Vždy dodržuj dopravné predpisy

Nezabudni, že pre teba platia dopravné predpisy rovnako ako pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto sleduj všetky dopravné značenia, vodorovné dopravné značky a semafory. Ber ohľad na chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky na križovatkách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 23 Kg
Kapacita batérie 10 Ah
Výkon motora 500 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mankeel Pioneer čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené