Marantz NR1510 strieborný

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
549,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,98 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický 5.2-kanálový AV prijímač Marantz NR1510 v striebornej farbe so štíhlym profilom a s výkonom 85 W na kanál prináša pohlcujúci audio výkon so skvelými funkciami, vďaka ktorým si svoje obľúbené filmy, relácie či rôzne playlisty vychutnáte vo výnimočnej čistote. Obsahuje 6-HDMI vstupov s podporou najnovšieho formátovania videa a obrázkov a prenosu eARC pre rozšírené audio a integrovaný phono vstup pre priame pripojenie vášho gramofónu . Disponuje plnou priepustnosťou rozlíšenia 4K/60 Hz s podporou technológie Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), eARC a ALLM, streamovaním zvuku vo vysokom rozlíšení Hi-Res s podporou FLAC, ALAC a WAV či funkciou vstavaného HEOS. Pýši sa možnosťou prehrávania širokej škály hudobných streamingových služieb (Spotify, Deezer, Tidal) a podporuje priestorový zvuk s technológiou Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Prijímač je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Praktický 7.2-kanálový 8K AV prijímač Marantz NR1711 v striebornej farbe so štíhlym profilom a s výkonom 90 W na kanál prináša pohlcujúci audio výkon so skvelými funkciami, vďaka ktorým si svoje obľúbené filmy, relácie či rôzne playlisty vychutnáte vo výnimočnej čistote. Obsahuje 1 vstup a jeden výstup pre video v kvalite 8K a podporuje HDMI so zvýšeným spätným zvukovým kanálom (eARC). Disponuje prevzorkovaním rozlíšenia 8K/60 Hz spolu s podporou HDR10+, HLG, Dolby Vision, premenlivou obnovovacou frekvenciou (VRR), automatickým režimom s nízkou latenciou (ALLM), streamovaním zvuku vo vysokom rozlíšení Hi-Res s podporou FLAC, ALAC a WAV či funkciou vstavaného HEOS. Pýši sa možnosťou prehrávania širokej škály hudobných streamingových služieb (Spotify, Deezer, Tidal) a podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualization a DTS Virtual:X. Prijímač je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Bluetooth: Áno
 • Počet kanálov: 7

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ultra-štíhly 5.2-kanálový AV prijímač s online streamingom hudby

Vychutnajte si výnimočný zvukový výkon z 5.2k 4K Ultra HD AV prijímača Marantz NR1510 so štíhlym profilom, ktorý poháňa zvýšený priestorový zvuk a vysoko verné audio z kompaktného šasi. S polovičnou výškou tradičného AV prijímača je NR1510 vybavený najnovším rozhraním HDMI a poskytuje priestorový zvuk s vysokým rozlíšením Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Streamujte hudbu z populárnych online zdrojov a ovládajte NR1510 s kompatibilitou hlasového ovládania cez Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Šesť HDMI vstupov - vrátane jedného na prednom paneli - podporuje najnovšie formátovanie videa a obrázkov a prenos eARC pre rozšírené audio. 

Kľúčové vlastnosti

 • Prenos slúchadiel Bluetooth - Pripojte akýkoľvek pár slúchadiel Bluetooth do prijímača a vychutnajte si hudbu alebo filmový zvuk s čírou slobodou. So zapnutými reproduktormi alebo bez nich. (*Táto funkcia je k dispozícii prostredníctvom najnovšej aktualizácie firmvéru.)

 • Štíhly profil, ktorý je polovičnou výškou tradičného AV prijímača, poskytuje výnimočný výkon a kvalitu zvuku

 • 5-kanálový diskrétny výkonový zosilňovač, 85 W na kanál

 • 6-HDMI vstupov - vrátane jedného na prednom paneli - s plnou podporou HDCP 2.3

 • Podporuje Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), eARC a ALLM pre vylepšený obraz a zvuk

 • Plná priepustnosť 4K / 60 Hz, 4: 4: 4 farebné rozlíšenie, HDR10 a BT.2020

 • Priestorový zvuk s technológiou Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio

 • ALAC, FLAC a WAV bezstratové dekódovanie súborov až 24-bit / 192-kHz pre počúvanie s vysokým rozlíšením

 • Zabudovaný HEOS pre viackanálový streaming a hlasové ovládanie

 • Vstavaná technológia Wi-Fi s podporou dvoch pásiem 2,4 GHz / 5 GHz (duálna anténa)

 • Podporuje všetky hlavné systémy na ovládanie hlasom a streamingové služby

 • Integrovaný phono vstup pre priame pripojenie vášho gramofónu

Štíhly profil

Vychutnajte si hudobný zvukový výkon z kompaktného a tenkého šasi. S polovicou výšky tradičného AVR prináša model NR1510 tie najlepšie hudobné zvuky, ktoré sú synonymom Marantz.

Silne muzikálny zvuk

Výrazne ladený zvukovými majstrami Marantz, aby poskytol vynikajúci zvukový podpis. Žiadny component nevychádza z rúk majstrov zvuku Marantz, kým neprejde prísnym testovaním. Obklopte sa hudobným zvukom z akékoľvek zdroja.

Konektivita, streaming a multi-room posluch

Streamujte najpopulárnejšie hudobné služby - ako Spotify, Deezer, Tidal a mnoho ďalších - cez Bluetooth, AirPlay 2 alebo aplikáciu HEOS. Využívajte zabudovaný multi-room streaming HEOS alebo AirPlay 2 technológiu, aby ste si vychutnali svoju obľúbenú hudbu v akejkoľvek miestnosti vášho domova pre bezdrôtový zážitok kdekoľvek. Zahrajte si tú istú skladbu v každej miestnosti, alebo vyberte inú skladbu v každej pripojenej miestnosti - výber je na vás.

Podpora hlavných hlasových agentov

Vychutnajte si bez námahy hlasové ovládanie a úplnú flexibilitu s poprednými hlasovými asistentami a HEOS. Hovorte s príkazmi Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri. Požiadajte o prehrávanie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepnutie vstupov a ďalšie možnosti. Prepínanie medzi hlasovými agentmi alebo výberom obľúbenej položky - výber je na vás. Funkčnosť sa mení podľa hlasového asistenta.

 • Hlasové ovládanie AirPlay 2 + Apple Siri - Prenášajte zvuk zo svojich obľúbených hudobných služieb, ako je Apple Music a Spotify, alebo sledujte videá zo služieb ako YouTube a Netflix na akomkoľvek zariadení iPhone, iPad, Mac alebo Apple TV a počúvajte zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktormi zo zdrojov AirPlay 2.

 • Hlasové ovládanie Amazon Alexa - Použite svoj hlas na prenos vašich obľúbených hudobných služieb do tohto HEOS zariadenia. Opýtajte sa Alexy na hranie hudby z Tidal-u, Spotify, Amazon Music a mnoho ďalších. Prepínajte medzi vstupmi (Blu-ray, DVD, Media Player atď.), zvyšujte alebo znižujte hlasitosť, vykonajte pauzu, stlmenie a prehrávanie nasledujúcej skladby - to všetko s vaším hlasom.

 • Hlasové ovládanie Google Assistant - Povedzte svojmu Google Home, Google app, alebo inému zariadeniu s Google Assistant, ak chcete ovládať obsah v prostredí posluchu. Spustite hudbu v aplikácii HEOS a potom požiadajte svojho asistenta Google, aby ovládal hlasitosť, prehrávanie, pozastavenie, preskočenie skladieb a ďalšie možnosti.

Zabudované Wi-Fi a Bluetooth bezdrôtový streaming s duálnymi anténami

Model NR1510 obsahuje dve rôzne antény a umožňuje bezdrôtový prenos vašich obľúbených zvukových stôp prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth. Duálny diverzitný anténny systém zaisťuje stabilné streamovanie aj v preťažených mestských prostrediach a funkcia Wi-Fi je vybavená technológiou 2,4 GHz (11b / g / n), 5GHz (11a / n) pre kompatibilitu s najširším rozsahom inteligentných zariadení. NR1510 ponúka rýchle a jednoduché tlačidlo Wi-Fi chráneného nastavenia a jednoduché zdieľanie iOS Wi-Fi.

Výnimočné vlastnosti

 • Podpora Hi-Res Audia -Vychutnajte si hudbu presne tak, ako mal umelec na mysli. NR1510 dekóduje hi-res audio ALAC, FLAC a WAV bezstratové súbory až do 24-bit / 192-kHz, rovnako ako DSD 2.8MHz a 5.6MHz stopy (audiofilský formát SACD).

 • Integrovaný vstup gramofónu - Jednoducho pripojte svoj analógový gramofón k prijímaču a vychutnajte si čistý zámer každého záznamu vo vašej kolekcii vinylov.

 • Marantz AVR Remote App - Aplikácia Marantz AVR Remote pre iOS a Android poskytuje úplnú kontrolu nad najnovšími sieťovými AV prijímačmi Marantz. Použite ju na zapnutie / vypnutie, nastavenie hlasitosti, výber vstupu a nastavení alebo okamžité prepnutie do aplikácie HEOS.

 • Najnovšia HDMI konektivita - Obsahuje 6 HDMI vstupov - s jedným vstupom HDMI na prednom paneli pre rýchle pripojenie - každý z nich podporuje HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Pure Color sub vzorkovanie, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range (HDR10 ), 21:9 video, 3D a prechod BT.2020. eARC (Enhanced Audio Return Channel) podporuje prenos Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio z televíznych aplikácií pomocou jediného pripojenia HDMI pre najjednoduchšie nastavenie.

 • Auto Low Latency Mode pre Xbox One - Automatický režim s nízkou latenciou (ALLM) zaisťuje, že používatelia systému Xbox One majú viac citlivý a pohlcujúci zážitok z hry, keď sú prepojení s vybranými modelmi televízorov, ktoré podporujú aj funkciu ALLM.

 • Jednoducho nastavíte, jednoducho používate - NR1510 je vybavený horizontálnym radom farebne označených špičkových reproduktorových terminálov so sadou zodpovedajúcich dodaných káblových štítkov, aby sa zabezpečilo správne pripojenie. 

 • Dvojica výstupov subwoofera - Podporuje dva subwoofery pre rovnomernú nízkofrekvenčnú basovú odozvu vo vašom prostredí počúvania. 

 • Smart TV konektivita - Jednoducho ovládajte prijímač pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC spojenej s funkciou Smart TV. Jednoducho nastavte “HDMI Control” na ON v prijímači, potom nastavte “Smart Menu” na ON, aby ste mohli ovládať NR1710 pomocou diaľkového ovládača televízora. 

Audyssey MultEQ pre jednoduché nastavenie a kalibráciu miestnosti

Optimalizujte zvukový zážitok pomocou Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pre bezproblémové nastavenie vášho prostredia posluchu. Pomocou dodaného meracieho mikrofónu analyzuje MultEQ každý reproduktorový výstup (vrátane subwoofera) a vytvára presné digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu frekvenčnú a časovú odozvu. Použite Audyssey Dynamic EQ na zabezpečenie jasného dialógu a širokopásmovej odozvy aj pri znížených úrovniach hlasitosti, alebo Audyssey Dynamic Volume, aby ste predišli otrasom a normalizovali hlasitosť pri prepínaní obsahu medzi reklamami, oznámeniami a televíznymi programami.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 5
Výkon na kanál: 50 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Marantz
iSmart: Áno
Počet kanálov: 5

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n
Počet digitálnych vstupov: 2
Počet analógových vstupov: 3
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 440 cm
Výška: 105 cm
Hĺbka: 378 cm
Hmotnosť: 8,2 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: DO, nap. kábel, nastavovací mikrofón

Zvuk

Audio dekódery: Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Pro Logic II
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Výkon na kanál: 50 W
Multizone: Nie

Rádio

DAB: Nie

Ďalšie parametre

Phono vstup: Áno

Ostatné

Kód produktu: NR1510/N1SG

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore