Marley Positive Vibration 2.0 medené

  • Výpredaj

Slúchadlá, náhlavné, Farba medená, 3,5 mm, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Zabudovaný mikrofón, Citlivosť: 105 dB, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Odnímateľný kábel. Viac info

Farba


Cena 47,09 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,94 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové slúchadlá Marley Positive Vibration 2.0 v elegantej medenej farbe ponúkajú nezabudnuteľný hudobný zážitok. Vo svojom elegantnom dizajne ponúkajú vyspelé technológie, ako napríklad 50 milimetrový vodič s pohyblivou cievkou. Slúchadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov: ekologického dreva, hliníka či textílie. Sú vybavené vstavaným mikrofónom pre jednoduché vybavenie vašich telefonátov. Vďaka špeciálnej technológii je ich kábel odolný voči zamotaniu. Vankúše slúchadiel sú veľmi jemné, a tak sú pohodlné aj pri dlhom nosení. Slúchadlá sú vybavené klasickým 3,5 milimetrovým jackom pre univerzálne použitie.

Skvelý zvuk

Slúchadlá sú precízne spracované a vyrobené z vysokokvalitných materiálov, a tak zaručujú krištaľovo čistý zvuk za každých okolností. Slúchadlá disponujú veľmi kvalitnými meničmi a širokým frekvenčným rozsahom, takže si vychutnáte akýkoľvek hudobný žáner v maximálnej kvalite.

MARLEY-Vibration-2_03

Ekologické spracovanie

Slúchadlá sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Väčšina použitých materiálov je recyklovateľná a šetrí planétu. Drevené časti slúchadiel sú vyrobené z certifikovaného dreva FSC, čo zaručuje, že každý strom je nahradený a regenerovaný novým. Recyklovateľné hliníkové ušnice zachovávajú prírodné zdroje, šetria energiu a prispievajú k čistejšej výrobe, čím vytvárajú menej banského odpadu a spotrebu vody. Textília je zase zložená z 30% regenerovanej organickej bavlny, 30% regenerovaného konope a z 40% recyklovaných PET fliaš. 

MARLEY-Vibration-2_05

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 105 dB
Rozhranie 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné
Ovládanie hlasitosti Áno
Aktívne tlmenie hluku Nie
Odnímateľný kábel Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Marley Positive Vibration 2.0 medené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami