Marshall Monitor II ANC čierne

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Reddot Winner 2021

Reddot Winner 2021

Winner


Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, Výdrž batérie: 30 h, Zabudovaný mikrofón, Aktívne tlmenie hluku, Certifikácia nemá, Odnímateľný kábel, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania. Viac info


Cena 289,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá na uši Marshall Monitor II ANC v čiernej farbe poskytujú vysoko výkonný zvuk a zostávajú verné kvalitnej reprodukcii hudby so skvelou úrovňou basov. Špecifikom je funkcia ANC pre aktívne potlačenie hluku a 40 mm špeciálne nastavené dynamické meniče, ktoré produkujú výnimočný zvukový signál. Tento model disponuje bezdrôtovou technológiou Bluetooth v 5.0 a integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie dokáže hrať až 30 hodín so zapnutou funkciou ANC (pri jej vypnutí až 45 hodín). Ich súčasťou je ovládací gombík (prehrávanie hudby a nastavenie hlasitosti), tlačidlo ANC a tlačidlo M (umožňujúce prepínať medzi predvoľbami ekvalizéra a pristupovať k hlasovému asistentovi).

Marshall Monitor II ANC

Slúchadlá sú moderné a poskytujú vysoko výkonný zvuk, vďaka ktorému si naplno užijete svoje obľúbené playlisty. Pokročilá technológia na potlačenie hluku blokuje šum a umožní vám sústrediť sa na to, na čom najviac záleží – na hudbu. Sú navrhnuté pre celodenný zážitok z počúvania, no pýšia sa aj 30 hodinami bezdrôtového prehrávania s aktívnym potlačením šumu a až 45 hodinami bez, čo znamená, že vám nikdy neunikne žiadny tón.

Aktívne potlačenie hluku

Tento model využíva pokročilú technológiu aktívneho potlačenia hluku, ktorá nepretržite meria okolitý hluk a blokuje šum, ktorý nechcete počuť. Teraz sa môžete zamerať na to, na čom najviac záleží – na hudbu. 

Ikonický zvuk

Slúchadlá poskytujú vysoko výkonný zvuk, ktorý vás úplne pohltí. Sú vybavené vyladenými 40 mm dynamickými ovládačmi, ktoré produkujú vynikajúci zvukový signál, ktorý je typický pre značku Marshall.

Praktické vlastnosti

  • Až 30 hodín bezdrôtového prehrávania – Slúchadlá poskytnú až 30 hodín bezdrôtového prehrávania s aktívnym potlačením hluku. 

  • Ergonomická konštrukcia – Slúchadlá sa vyznačujú ergonomickou konštrukciou, ktorá poskytne komfortný celodenný zážitok z počúvania, no zároveň sa drží klasického vzhľadu Marshall. 

  • Hlasový pomocník – Vychutnajte si zábavu, zostaňte v kontakte s priateľmi, získajte informácie a spravujte svoj deň – to všetko bez toho, aby ste sa na mobil pozreli. Po nastavení je váš asistent pripravený pomôcť jednoduchým stlačením tlačidla M na slúchadlách.

Skladací dizajn

Slúchadlá disponujú skladacím dizajnom, vďaka ktorému sa stane skvelým spoločníkom na vašich cestách. Vďaka kompaktnej veľkosti a skladateľnému dizajnu sú vhodné na uloženie do tašky či kabelky. 

Ovládacie tlačidlá

  • Ovládací gombík – Prehrávajte a zastavte hudbu či upravte hlasitosť prostredníctvom ovládacieho tlačidla. 

  • Tlačidlo ANC – Prepínanie medzi aktívnym potlačením hluku, režimom monitorovania alebo vypnutím aktívneho potlačenia hluku. 

  • Tlačidlo M – Multifunkčné tlačidlo M vám umožní prepínať medzi tromi predvoľbami ekvalizéra alebo alternatívne pristupovať k hlasovému asistentovi. 

Cestovná sada

Vyrobená bola pre krátke ale aj dlhé cesty – súčasťou balenia je nabíjací kábel USB-C, odnímateľný 3,5 mm audio kábel a vrecko na prenášanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Štýl nosenia náhlavné

Ocenenie a hodnotenia produktov

Reddot Winner 2021

Reddot Winner 2021

Winner

0,0 / 5

0 recenzií Marshall Monitor II ANC čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami