Marvel's Spider-Man: Miles Morales - PS4 hra

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

POPIS PRODUKTU

Akčná adventúra Marvel's Spider-Man: Miles Morales pre hernú konzolu PlayStation 4 disponuje anglickou lokalizáciou. V hre nahradí známeho Petra Parkera nový hrdina Miles Morales, ktorý bude mať odlišné super schopnosti. Dej hry sa odohráva v meste New York. Môžete sa pripraviť na realistickejšie presuny medzi budovami a neľutostných nepriateľov.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
Popis produktu

 

Vzostup Milesa Moralesa

Miles Morales objavuje výbušné sily, ktoré ho odlišujú od jeho mentora Petra Parkera. Dokáže ovládať jedinečné bioelektrické útoky a disponuje maskovacou silou, veľkolepou akrobaciou, gadgetmi aj inými schopnosťami.

Vojna o moc

Počas zúriacej krutej vojny o kontrolu nad mestom New York medzi energetickou spoločnosťou a špičkovo technologicky vybavenou zločineckou armádou, Miles Morales, ktorý sa ocitne aj so svojim novým domovom v strede bitky, zisťuje cenu za hrdinsvo a čo je ochotný obetovať pre väčšie dobro.

Nový domov

Preskúmajte zasnežené ulice v rušnej štvrti a spolu s Milesom nájdite pocit spolupatričnosti. V čase rozostrených hraníc medzi jeho osobným životom a bojom proti kriminálnikom spolu s ním zistíte, komu môžete skutočne dôverovať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 16+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hĺbka: 14 mm

Ostatné

Kód produktu: PS719817420

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore