Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition - PS5 hra

  • Akcia

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 5, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: česká,


Cena 49,90 €

Zľava 38 % z pôvodnej ceny: 79,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 19,90 €

Zobraziť sety (3)

Kúpte vo výhodnom sete

Popis produktu

Akčná adventúra Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition pre hernú konzolu PlayStation 5 disponuje anglickou lokalizáciou. V hre nahradí známeho Petra Parkera nový hrdina Miles Morales, ktorý bude mať odlišné super schopnosti. Dej hry sa odohráva v meste New York. Môžete sa pripraviť na realistickejšie presuny medzi budovami a neľutostných nepriateľov. Ultimate Edition obsahuje hru Marvel's Spider-Man: Miles Morales, hru Marvel's Spider-Man: Remastered a balíček rozšírení The City That Never Sleeps.

 

Vzostup Milesa Moralesa

Miles Morales objavuje výbušné sily, ktoré ho odlišujú od jeho mentora Petra Parkera. Dokáže ovládať jedinečné bioelektrické útoky a disponuje maskovacou silou, veľkolepou akrobaciou, gadgetmi aj inými schopnosťami.

Vojna o moc

Počas zúriacej krutej vojny o kontrolu nad mestom New York medzi energetickou spoločnosťou a špičkovo technologicky vybavenou zločineckou armádou, Miles Morales, ktorý sa ocitne aj so svojim novým domovom v strede bitky, zisťuje cenu za hrdinsvo a čo je ochotný obetovať pre väčšie dobro.

Nový domov

Preskúmajte zasnežené ulice v rušnej štvrti a spolu s Milesom nájdite pocit spolupatričnosti. V čase rozostrených hraníc medzi jeho osobným životom a bojom proti kriminálnikom spolu s ním zistíte, komu môžete skutočne dôverovať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 5
Typ hry Akčné
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené