Metz

Metz nájdete v kategóriách

O značke Metz

METZ blue Nemecká značka

Spojenie sily firmy Skyworth, globálneho hráča na poli výroby televízorov, a 80-ročných technologických skúseností tradičného nemeckého výrobcu Metz dalo pod značkou METZ blue vzniknúť kvalitným chytrým televízorom. Ich cieľom je sprístupniť najnovšie technológie obrazoviek všetkým záujemcom.

Spoľahlivé. Inteligentné. Prepojené. Ľahké na obsluhu.

Technika musí nielen fungovať, ale aj prinášať radosť. O tom sme pevne presvedčení. Naše výrobky sa preto vyznačujú vysokou mierou spoľahlivosti, dajú sa jednoducho ovládať a vďaka svojim šikovným funkciám prinesú takmer nekonečnú zábavu priamo do vašej obývačky.

METZ blue: Nová globálna značka z Metz

Rok 2018 je pre nemeckého výrobcu televízneho seriálu Metz veľmi zvláštny. Nielen, že spoločnosť oslavuje 80. výročie svojho založenia, ale tiež predstaví novú globálnu značku "METZ blue". METZ blue je zameraný na široký segment trhu a bude k dispozícii na všetkých kontinentoch v dlhodobom horizonte.

Metz Classic - always first class

Počas celých 80 rokov vyvíja a vyrába Metz Classic svoje výrobky v Nemecku. Vďaka tomu je na tunajšom trhu so zábavnou elektronikou jednou z najtradičnejších spoločností. So svojimi výrobkami si Metz Classic kladie za cieľ poskytovať svojim zákazníkom prvotriednu kvalitu "made in Germany". Metz Classic predstavuje technickú dokonalosť, vzhľadom na dlhú životnosť, spoľahlivosť, kvalitu obrazu i zvuku ako aj užívateľskú prístupnosť.

Hore