Midea

Celosvetovo významný výrobca elektrospotrebičov

Spoločnosť Midea patrí k najväčším výrobcom domácich elektrospotrebičov na svete. Vďaka vlastným vývojovým centrám a vlastným továrňam ponúka ľuďom vysoko kvalitné a technologicky vyspelé produkty, ktoré ľuďom uľahčujú a spríjemňujú každodenný život už viac ako 50 rokov. Výrobky Midea sa predávajú takmer v 200 krajinách sveta a všade tam sa vyznačujú kvalitou a perfektným vzhľadom.

Midea je svetovou jednotkou vo výrobe klimatizácií a ďalších vzduchotechnických zariadení. Okrem toho však vyrába aj moderné chladničky, spoľahlivé práčky a sušičky či špičkové umývačky riadu. V poslednej dobe sa pritom špecializuje aj na šikovné (smart) spotrebiče, automatizáciu a práve robotické vysávače.

Názov

Robotické vysávače Midea

Na českom a slovenskom trhu momentálne nájdete 4 modely robotických vysávačov Midea. Všetky sa dajú ovládať cez mobilný telefón alebo pomocou hlasu (Google, Alexa). Vysávače využívajú 3 desiatky spoľahlivých senzorov proti pádu aj nárazu a umožňujú nielen automatické vysávanie, ale zároveň majú všetky modely možnosť vytierania/stierania. Zároveň vyššie modely umožňujú zákazníkovi vyššiu úroveň vytierania s pomocou vysoko vibračného mopu, ktorý si ľahko poradí s každým typom podlahy. Pokiaľ vás už unavuje neustále sa opakujúce domáce upratovanie, tieto spotrebiče sú pre vás ako stvorené.

Vďaka laserovej navigácii novej generácie Navi Polaris 3.0 robotický vysávač Midea dokonale zmapuje váš domov a aplikácia vám umožní naplánovať upratovanie, zatiaľ čo odpočívate na pohovke, hráte sa s deťmi alebo sa venujete svojim záľubám aj mimo domova. Robotické vysávače Midea za vás precízne upracú celú vašu domácnosť presne podľa vašich predstáv.

Zaobstaraním robotického vysávača či iného domáceho spotrebiča značky Midea určite nešliapnete vedľa. Získate s ním totiž ďalší diel do skladačky svojho vysnívaného domova.

Banner A Midea S8+

Robotický vysávač Midea 8+
v čiernej farbe disponuje
antibakteriálnym vibračným
mopom, samočistiacou nabíjacou
stanicou, sterelizáciou vody
pomocou elektrolýzou
a mnoho ďalšie.

 

Banner A Midea M7 PRO

Robotický vysávač s vibračným
mopom Midea M7 Pro vám pomože s upratovaním domova. Vybavený je laserovou navigáciou
Navi Polaris 3.0, detekciou
kobercov, W ifi ovládaním
a podporou hlasových asistentov.

 

Banner A Midea M7

Robotický vysávač s mopom Midea M7 vám pomože s upratovaním domova. Vybavený je laserovou navigáciou Navi Polaris 3.0, detekciou kobercov, Wifi ovládaním a podporou hlasových asistentov.

 

Banner A Midea I5C

Robotický vysávač Midea i5C
v čiernej farbe ponúka vysávanie
a mopovanie v jednom.
Disponuje senzormi proti pádu,
navigáciou, W ifi ovládaním
a podpora Google Assistant
a Amazon Alexa.