Midea M7


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 140 min., Typ navigácie: Laser, Permanentná mapa upratovania, Mapovanie viacero podlaží, Automatická detekcia povrchu, Výška vysávača: 9,5 cm. Viac info


Cena 259,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Robotický vysávač s mopom Midea M7 vám pomože s upratovaním domova. Vybavený je laserovou navigáciou Navi Polaris 3.0, detekciou kobercov, Wifi ovládaním a podporou hlasových asistentov.

Poupratuje za vás 

Čista domácnosť bez námahy? S týmto vám pomôže robotický vysávač Mieda M7. Dokáže sám pozametať, povysávať a dokonca aj vytrieť. K dispozícií má 5 základných upratovacích režimov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Špeciálny mop využíva oddelenú nádržku na vodu, s elektrickým dávkovaním a 3 stupňami čerpania vody. 

Rozpozná koberec 

Robotický vysávač si hravo poradí s kobercami vo vašej domácnosti. Zvládne prekonávať prekážky až do výšky 20 mm. Praktická funkcia detekcia kobercov, po zaznamenaí koberca, automaticky zvýši výkon robotického vysávača, pre čo najlepšie povysávanie koberca. 

Výkonný motor a dlhá prevádzka 

Spoľahlivý výkon zabezpečuje výkonný BLDC motor so sacou sílou 4000 Pa, kde si viete vybrať z troch úrovní výkonu. O dlhú prevádzku sa postará 5200 mAh batéria, ktorá umožní 140 minút nepretržitého upratovania. Po skončení upratovacieho programu sa automaticky vracia do svojej nabíjacej stanice, kde získa novú energiu.

Laserová navigácia 

Robotický vysávač využíva na orientáciu vysoko presnú laserovú navigáciu Novi Polaris 3.0, vďaka ktorej sa u vás doma zorientuje. Pracuje na úrovni stáleho mapovania a prispôsobení upratovania, a umožní nastavovať rôzne funkcie ako zakázané zóny či virtuálne steny. Vďaka tomu si viete pekne nastaviť a prispôsobiťm kam chcete aby robot šiel a kam zase nie. 

Pohodlné ovládanie na diaľku 

Robotický vysávač disponuje bezdrôtovou technológiou Wifi, čo vám umožní pripojiť ho k svojmu smart zariadeniu. Vďaka tomu ho môžete jednoducho ovládať aj na diaľku, prostredníctvom aplikácie. Poteší tiež ovládaním pomocou hlasových pokynov- podporuje hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 140 min.
Automatické vysypanie Nie
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Laser
Mapovanie viacero podlaží Áno
Automatická detekcia povrchu Áno
Funkcia dobiť a pokračovať Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Midea M7

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

8. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Použitie viacerých map
  • Rozpoznávanie povrchom
  • Prekoná prekážky aj cez 2cm
  • Nerozpráva po slovensky, appka je v češtině, ale to je to najmenej

Prvý robotický vysávač sme zatiaľ spokojný