Miele automatické práčky

Automatické práčky Miele ponúkajú najlepší automatický systém dávkovania tekutých pracích prostriedkov. Voštinový bubon zaistí dokonale nadýchanú bielizeň, bez poškodení. Pracie programy ponúkajú na výber od rýchleho prania, po funkciu predžehlenie. To všetko vyrobené a zabalené v najkvalitnejších materiáloch, ktoré zaistia dlhý bezproblémový chod.

Hlavné prednosti práčok Miele

TwinDos

Automatické dávkovanie TwinDos je praktické a zároveň zaručuje perfektnú čistotu: s UltraPhase 1 a 2 sa stane vaša práčka tým najlepším systémom dávkovania tekutého prostriedku. TwinDos dávkuje UltraPhase 1 a 2 vždy v tom správnom čase, čím dosiahnete vyšší prací účinok. Systém TwinDos vykonáva dávkovanie tak precízne, že v porovnaní s manuálnym dávkovaním dokáže ušetriť až 30 % pracieho prostriedku.

Energetická účinnosť

Práčky Miele sú ekologické a používajú len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné. Najúspornejšie z nich perú dokonca ešte o 40 % hospodárnejšie, než je hraničná hodnota energetickej účinnosti A+++

Prídavná prípojka na vodu

Niektoré modely práčok Miele disponujú prídavnou prípojkou pre teplú, studňovú alebo dažďovú vodu. Vďaka prípojke na teplú vodu môžete ušetriť náklady na energiu, ak sa voda v dome ohrieva, napr. prostredníctvom solárnej techniky. Alternatívne môžete využiť studňovú alebo dažďovú vodu. Tým šetríte cennú pitnú vodu. A zároveň životné prostredie i svoju peňaženku.

Inteligentná množstvová automatika

Všetky práčky Miele majú inteligentnú množstvovú automatiku. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok čistenia a plákania.

EcoFeedback

Práčky Miele s funkciou EcoFeedback vám dávajú spätné hlásenie o aktuálnej spotrebe elektrickej energie a vody. Tak máte vždy absolútnu kontrolu nad nákladmi. Pred spustením programu si môžete zistiť prognózu spotreby zvoleného programu. Po ukončení programu sa vám zobrazia presné údaje o spotrebe, ktoré sa môžu meniť podľa naplnenia.

Kvalita a životnosť

Aby boli splnené najvyššie štandardy kvality, podrobuje spoločnosť Miele svoje prístroje počas vývoja náročnému testovaniu životnosti. Pri tomto teste musia prístroje prať až 10 000 hodín. Pritom sa použije približne 5 000 rôznych programov. Vo vzťahu ku každodennému množstvu bielizne zodpovedá týchto približne 5 programov za týždeň s priemernou dobou chodu 2 hodiny času, viac ako 20 rokov.

WiFiConn@ct

Pomocou WiFiConn@ct pripojíte svoju práčku Miele k internetu pohodlne cez WiFi. Prostredníctvom smartfónu alebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma alebo na cestách zistíte stav spotrebiča, napr. upovedomenie o tom, že sa prací prostriedok už míňa a následné priame objednanie v online obchode Miele. Na to potrebujete aplikáciu Miele@mobile, ktorú získate bezplatne prostredníctvom Google Play alebo App Store.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 16 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené