Miele CM5510 Silence Pearlfinish zlatoružové

  • Doprava zadarmo

Automatické espresso, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Smart ovládanie mobilom: Nie, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva: Áno, Spôsob prípravy peny: automatická, Objem vodného zásobníka: 1300 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 200 g, Odvápňovací systém: Áno, Vstavaný displej: Áno, Samočistenie: Nie, Počet užívateľských profilov: 2", Počet prednastavených nápojov: 20", Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Automatické vypnutie: Áno, Výška: 36 cm, Šírka: 24,1 cm, Hĺbka: 46 cm, Hmotnosť: 9,5 kg, Farba: rose gold". Viac info


Cena 1 119,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 22,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 112,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatické espresso Miele CM5510 Silence, príkon: 1500 W, inteligentná technológia AromaticSystem, príprava OneTouch a OneTouch for Two - 1 alebo 2 šálok kapučína či kávy latte macchiato, individuálne nastavenia, 20 prednastavených nápojov, 2 osobné užívateľské profily, funkcia kanvička kávy alebo čaju, zásobník na mletú kávu, farebné prevedenie: Pearlfinish zlatoružová.

Voľne stojaci kávovar Miele CM 5510 Silence

  • OneTouch for Two- Príprava jedným stlačením tlačidla
  • AromaticSystem- Perfektné výsledky a intenzívna kávová aróma
  • Krémová mliečna pena pre najrôznejšie kávové špeciality
  • Čistiace programy- Komfortné čistenie k starostlivosti a údržbe
  • Funkcia konvice- Komfortné pohostenie pre väčšie množstvo naraz

Pre viac pôžitku vo dvojici

Všetky kávovary na zrnkovú kávu sú vybavené okrem už známej prípravy One Touch, novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.

Pre intenzívnu arómu kávy

Dynamická sparovacia komora kávovarov Miele sa s pritekajúcou vodou zväčšuje. Tým sa mimoriadne intenzívne zmieša mletá káva s vodou a aróma kávy sa môže ešte lepšie rozvinúť. Tešte sa na skvelú vôňu kávy s citelne intenzívnejším pôžitkom, a to vďaka AromaticSystem-u.

Kávove špeciality s dokonalou mliečnou penou

Vďaka systému Cappuccinatore si behom pár sekúnd zohrejete alebo nepeníte mlieko v šálke či poháry. V priebehu páru minút si tak môžete vychnutnať chutné kapučíno s krémovou penou či lahodné caffe latté. 

  • Nápoje, ktoré si môžete pripraviť s kávovarom Miele CM5510 Silence:

Espresso, Zaliatu kávu, Veľkú kávu, Ristretto, Cappucchino, Caffé latte, horúce mlieko alebo mliečna pena, Latte Macchiato

Používateľské profily/nastavenia parametrov 

Aby ste nemuseli neustále opakovať všetky nastavenia pre svoj obľúbený nápoj, môžete si ich uložiť do vlastného používateľského profilu. K dispozícii je až desať rôznych profilov. V používateľskom profile sú uložené všetky parametre pre vaše obľúbené nápoje: druh kávových zŕn, namleté množstvo, teplota a množstvo vody, a príp. množstvo mlieka a mliečnej peny. 

Jednoduché čistenie v umývačke riadu

Systém ComfortClean robí hygienu mimoriadne jednoduchou. Mnohé súčiastky kávovarov, ako napr. zásobník na vodu a odpadová nádoba sa dajú jednoducho vyčistiť v umývačke riadu. To značne prispieva k zachovaniu kvality prístroja.

Jediným stlačením tlačidla

Zablokovanie sprevádzkovania sa dá nastaviť na prístroji jediným dotykom prsta. Prístroj je tak chránený pred neželaným zapnutím, napríklad deťmi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 200 g
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 2
Počet prednast.nápojov 20

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele CM5510 Silence Pearlfinish zlatoružové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené