Miele CS7102-1 FL


Šírka: 37.8 cm, Typ varnej dosky: Plynová, Počet horákov/varných zón: 2, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn Viac info


Cena 1 249,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 24,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Miele CS7102-1 FL je prvkom zo série SmartLine. Je vhodná pre kombináciu s odstatnými prvkami SmartLine, vytvorí tak jednotý celok s rôznymi varnými plochami. Má elegantný dizajn v čiernom sklokeramickom prevedení s jednoduchým ovládaním pomocou otočných voličov. Ponúka 2 samostatné horáky: 1 štandardný a 1 silný. Pre bezpečnosť sú horáky vybavené poistkou GasStop. Čistenie varných mriežok ComfortClean je veľmi jednoduché a praktické. Je možné ich umývať aj v umývačke riadu. Šírka 37,8 cm.

Elegantná varná doska zo série SmartLine

Plynová varná doska Miele CS7102-1 FL v atraktívnom prevedení v čiernej farbe na sklokeramickom povrchu zapadne takmer do každej modernej kuchyne. Varné dosky zo série SmartLine je možné navzájom kobinovať, vstavať ich vedľa seba a vytvoriť tak jednotný celok podľa vlastných predstáv. Pre montáž je kompatibilná spojovacia lišta Miele CSZL7000, ktorá umožňuje jednoduchú montáž viacerých prvkov SmartLine vedľa seba. Varná doska sa vyznačuje týmito výhodami:

  • Jednoduché ovládanie pomocou otočných voličou aj jednou rukou.
  • Elegantný dizajn - pre montáž do plochy alebo položenie.
  • Perfektná možnosť kombinovania s inými prvkami SmartLine.
  • Flexibilitou - má 1 štandardný a 1 silný horák.
  • Jednoduchým čistením - ochranné mriežky ComfortClean sú vhodné aj do umývačky riadu.

Plynové horáky

Varná doska ponúka 2 plynové horáky rôzneho priemeru a výkonu. Každý horák je vybavený bezpečnostnou poistkou proti úniku plynu GasStop. Ide o termoelektrickú zapaľovaciu poistku, ktorá zabraňuje prúdeniu plynu v prípade náhodného zhasnutia alebo vykypenia jedla, či prievanu. Poskytnú maximálnu bezpečnosť pri varení. Praktické varné mriežky - nosiče ComfortClean sú umývateľné aj v umývačke riadu.

  • Predný horák Ø 120-220
  • Zadný horák Ø 12´40-240

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 37.8 cm
Typ varnej dosky Plynová
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele CS7102-1 FL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené