Miele CS7632 FL Tepan Yaki

  • Doprava zadarmo

Šírka: 37.8 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 2, Typ horného povrchu: Indukčné Viac info


Cena 2 190,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 43,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný gril Miele CS7632 FL je prvkom SmartLine s indukčným Tepan Yaki grilom. S intuitívnym ovládaním SmartSelect si jednoducho navolíte všetky nastavenia. Má elegantný dizajn s jednoduchou montážou do pracovnej plochy s možnosťou kombinácie s každým prvkom SmartLine.Tepan Yaki grilu má k dispozícii funkciu Stop&Go, Recall aj kuchynský budík. Funkcia udržiavania teploty umožňuje pripraviť jedlá bez hrozby ich pripálnia.

Grilujte v pohodlí vašej kuchyne

Vstavaná grilovacia doska Miele CS7632 FL je ideálna pre indukčné varenie.TeppanYaki grily umožňujú grilovať a krájať veľké kusy pokrmov, ktoré sa nevojdú na bežnú panvicu. Varné dosky Miele sú vybavené indikátorom zostatkového tepla. Tie upozorňujú na to, aby ste sa nedotýkali horúcej varnej plochy. Okrem toho umožňuje tiež cielené využitie zostatkového tepla a ušetriť tým energiu. Intuitívne SmartSelect ovládnie je veľmi jednoduché a vďaka číselným riadkom umožňuje rýchle a presné nastavenie teploty. Prvok SmartLine s indukčným Tepan Yaki grilom ponúka tieto výhody:

  • Elegantný dizajn s montážou do varnej plochy alebo pre položenie.
  • Možnosť kombinácie s každým prvkom SmartLine.
  • Mimoriadnu flixibilitu - 2 samostatne regulovateľné tepanové plochy.
  • Krátky čas zohrievania - vďaka indukčnému ohrevu.

Jednoduché čistenie

Povrch Teppan Yaki je veľmi ľahko udržiavateľný v čistote. Hladký povrch umožňuje jednoduché vyčistenie striekancov a nečistôt.

Komfortné doplnkové funkcie

V prípade že musíte od varenia odskočiť do vedľajšej miestnosti môžete stlačením jedného tlačidla Stop&Go znížiť stupeň výkonu na stupeň 1. Po vašom návrate stačí aktivovať predošlé nastavenie a môžete plynule pokračovať vo varení. Vďaka funkcii udržiavania teploty budete servírovať jedlo s optimálnou teplotou. Funkcia udržiavania teploty vám umožní aby pripravované pokrmy zostali teplé až do servírovania. Ďaľšou neodmysliteľnou funkciou je časovač. Varná zóna sa po nastavení času automaticky vypne. Funkcia Recall zase uloží vaše nastavenia na 10 sekúnd.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 37.8 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Indukčné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele CS7632 FL Tepan Yaki

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené