Miele DG6800 D EDST/CLST vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 799,00 €

Pôvodná cena 2 703,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 35,98 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Šikovná vstavaná parná rúra Miele DG6800 D EDST/CLST je spotrebič, ktorý ocení každý, kto sa chce stravovať zdravo a nechce používať zbytočné tuky pri príprave stravy. Tento model vyniká funkciou MultiSteam, ktorá zabezpečí rýchle a rovnomerné rozdelenie pary v priestore. Pri varení máte na výber množstvo automatických programov, ako aj automatickú prípravu menu. Jedlo môžete pripravovať na 3 úrovniach. Rúra je dostatočne veľká a bez problémov môžete uvariť aj viacero pokrmov naraz. Údržba spotrebiča je jednoduchá a komfortná. Súčasťou rúry je bohaté príslušenstvo.

Zobraziť celý popis

Vystavené na 1 predajni

 • Výpredaj − 33 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Použitie rúry

Skvelá vstavaná parná rúra Miele DG6800 D EDST/CLST má veľký potenciál v tom, že jedlá dokáže pripraviť šetrne a zdravo. Vďaka tomu, že jedlo je pripravované v pare, zachováva si viac výživných látok a vitamínov ako pri klasickej príprave. Výhodou tohto modelu je, že si môžete pripravovať viac jedál naraz.

Použitie rúry - Miele DG6800 D EDST/CLST

MultiSteam

Vďaka funkcii MultiSteam dochádza k rýchlemu a rovnomernému rozdeleniu pary v ohrevnom priestore ako aj v naparovacej miske.

M Touch

Jedná sa o ovládanie dotykového displeja. Ovládanie je intuitívne a úplne jednoduché. Stačí jednoduchý dotyk prstom na jednotlivé polia, prípadne si môžete rolovaním posunúť text, ktorý je na displeji. Navoliť funkcie tak zvládnete len dotykom jedného prsta. Centrálny displej je prehľadný a dobre čitateľný. Displej je s bielym textom a symbolmi na čiernom podklade. Niekde je použité aj farebné zvýraznenie.

Automatické programy

Pri používaní spotrebiča máte k dispozícii automatické programy, medzi ktorými si môžete vyberať podľa toho či pripravujete zeleninu, mäso alebo ryby. Príprava jedál v parnej rúre je jednoduchá, komfortná a jedlo je pripravené zdravo.

Automatické programy - Miele DG6800 D EDST/CLST

Kapacita

Spotrebič Miele DG6800 D EDST/CLST je dostatočne priestorný a pri príprave jedál využijete celú hĺbku rúry. Ak potrebujete pripraviť naraz väčšie množstvo jedál tak s týmto spotrebičom to nie je problém. Vďaka tomu šetríte nielen čas, ale aj energiu.

Kapacita - Miele DG6800 D EDST/CLST

Automatická príprava menu

Pri využití tohto programu sa automaticky určí nastavenie ako teplota, čas prípravy a poradie pokrmov. A tak je všetko jedlo uvarené v rovnakom čase a presne tak ako má byť. Na vás ostáva len aktivovať túto možnosť.

Údržba

Údržba spotrebiča Miele DG6800 D EDST/CLST je rýchla a komfortná. Vďaka výrobe externej pary a nerezovému ohrevnému priestoru sa v rúre netvoria usadeniny vodného kameňa a hladké steny a dno rúry je možné bez problémov vyčistiť. Rúru stačí poutierať a znovu je pripravená na ďalšie použitie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 38 L
Gril: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 38 L

Funkcie

Gril: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: DG6800

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore