Miele DGM 7440 EDST

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
2 399,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 47,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart vstavaná parná rúra s mikrovlnami Miele DGM7440 EDST v nerezovej farbe je ideálna pre zdravé varenie alebo rýchle zohrievanie. Má jednoduché senzorové ovládanie s veľkým textovým displejom. Inteligentná vstavaná parná rúra s mikrovlnami v sebe kombinuje technológiu pary DualSteam, rovnomerné a rýchle mikrovlny Quick & Gentle. Ponúka tieto prevádzkové spôsoby: Rozmrazovnaie, automatické programy, špecifické národné automatické programy, varenie v pare, rýchle varenie, Sous-vide, ohrev, mikrovlnku a varenie v pare Eco. Varenie v pare je možné až na 3 úroniach súčasne a to bez prenosu vôní a chutí. Pre absolútne pohodlie ponúka aj funkciu Popcorn. Výrobník pary je externý, vďaka čomu nehrozia usadeniny vodného kameňa. Pre odvápnenie má vstavaná parná rúra s mikrovlnami Miele DGM7440 EDST k dispozícii komfortný odvápňovací program. Dvierka spotrebiča CleanGlass majú hladký povrch pre jednoduché čistenie. Zásoba vody v zásobníku postačí na cca. 90 minút varenia. Jeho odobratie s mechanizmom Push2release je jednoduché. Rúru je možné ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-fi po inštalácii príslušnej aplikácie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Veľký ohrevný priestor 

Veľký 40 litrový nerezový ohrevný priestor vám umožňuje zasunúť jednu alebo niekoľko extra veľkých naparovacích misiek do každej z troch úrovní - a to dokonca rozličné pokrmy. Lebo pri varení v pare sa z jedla neprenášajú ani vôňa ani chuť na ďalšie pokrmy. Tak môžete naraz pripraviť kompletné menu pre viac osôb. Každé jedlo si zachová svoju vlastnú, nefalšovanú arómu. Priehľadné dvierka umožňujú v kombinácii s jedinečným, inovatívnym LED osvetlením ohrevného priestoru najlepší dohľad nad vašimi pripravovanými potravinami. Vstavaná parná rúra s mikrovlnami Miele DGM 7440 EDST ponúka dokonalosť podľa vašej chuti. Bude ideálnym doplnkom k rúre na pečenie a varnej doske. Môžete pohodlne pripraviť kompletné menu jednoducho a rýchlo. Para je vyrábaná externe s technológiou DualSteam.

Smart zariadenie s Miele@home 

Viac slobody, bezpečnosti a pohodlia to všetko ponúka inteligentná vstavaná rúra s mikrovlnami. Pripojením svojich spotrebičov k sieti môžete optimalizovať časy a dosiahnuť úroveň bezpečnosti a pohodlia. Rúru môžete zohriať, keď ste stále mimo, alebo si vyberiete recept z mobilnej aplikácie Miele@home  a jednoduchým spôsobom komunikujte. Miele vám ponúka špeciálne navrhnuté funkcie a ovládanie pomocou smartfónu - takže budete vždy o krok vpred v digitálnom pohodlí. 

Rýchle varenie

Vstavaná parná rúra s mikrovlnami vám ušetrí množstvo času. Svoje obľúbené pokrmy s jej pomocou pripravíte rýchlejšie v kombinácii konvektomatu s mikrovlnným režimom. Dokonalé výsledky varenia si vychutnáte za kratší čas.

3 v spotrebiči

S princípom 3 v 1 v sebe smart vtavaná rúra s mikrovlnami ukrýva 3 spotrebiče. Vďaka nej si môžete aj v malej kuchyni dopriať pohodlnú prípravu chutných a navyše zdravých pokrmov. Využite funkciou varenia v pare pre šetrnú prípravu potravín a mikrovlnnú prevádzku na prípravu chutného čerstvého popcornu. A najme v kombinovanej rýchlej príprav ponúka výsledky ako v kvalitnej parnej rúre - ale za kratší čas.

Plynulé nastavenie výkonu

Funkcia Quick & Gentle plynulo reguluje výkon mikrovlnnej rúry v rozmedzí 300 W - 1000 W. Výsledkom je skrátená doba rozmrazovania aj prípravy. Jedlá budú pripravené podľa vašich predstáv. Inovatívna invertorová technológia je rýchlejšia a ponúka lahodnejšie pokrmy.

Automatické programy parnej rúry s mikrovlnami

Inteligentné automatické programy na prípravu najrôznejších potravín Vám zjednodušia život v kuchyni. Manuálna voľba teploty a doby prípravy už nie je potrebná. Môžete dodatočne navoliť stupeň prípravy vybraných potravín - pre perfektné výsledky s istotou úspechu. A tak dosiahnete maximálny pôžitok.

Vlastné programy

V parnej rúre s mikrovlnami Miele DGM 7440 EDST si môžete vytvoriť až 20 vlastných programov, pri ktorých si individuálne nastavíte teplotu a dobu prípravy a tým aj želaný stupeň prípravy. Potom svoje vlastné programy kedykoľvek spustíte a opakovane budete dosahovať rovnaké výsledky pri príprave obľúbených jedál. Pre každý prevádzkový spôsob sa vám na displeji ukáže navrhovaná teplota, ktorú podľa želania môžete pohodlne zmeniť. Ale nie je potrebné teplotu zvlášť nastavovať. Dokonca si môžete si ľubovoľne naprogramovať začiatok, koniec alebo dĺžku trvania procesu prípravy. Po uplynutí naprogramovaného času prípravy bude proces automaticky ukončený. Pri výpadku prúdu zostáva čas udržaný až 200 hodín. Po obnovení dodávky prúdu sa na displeji objaví aktuálny denný čas, takže nemusí byť znova nastavovaný.

Varenie Sous-vide-varenie vo vákuu

Varenie Sous-vide prebieha v parnej rúre pri nízkych, konštantných teplotách počas dlhšieho časového obdobia. Vzhľad, tvar, minerálne látky a vitamíny zostanú v pripravovanom pokrme zachované. Pomocou vákuovacieho priečinku optimálne pripravíte mäso, ryby, zeleninu alebo ovocie na varenie Sous-vide.

Funkcia Popcorn

Vďaka funkcii Popcorn priamo na ovládacom panely pripravíte vrecko pukancov rýchlo a jednoducho v mikrovlnke Miele. Za tlačidlom Popcorn sa skrýva inteligentný automatický program, ktorý je určený na prípravu Vášho obvyklého balenia pukancov. Pohodlne jediným stlačením tlačidla.

Redukcia pary

Nezáleží na tom, či chcete jedlo zoriať, blanšírovať alebo udržiavať teplé, či rozmrazovať. S so smart vstavanou parnou rúrou s mikrovlnami pripravíte tie najrozličnejšie jedlá podľa vlastných predstáv. Výsledky budú vždy dokonale a včas hotové.

Zásobník pary

Zásobník pary vyniká jednoduchou manipuláciou. Je totiž veľmi ľahký. Keď je prázdny veľmi jednoducho je ho možné vytiahnuť a znovu naplniť. Manipulácia s ním je naozaj hračkou.

Výhody externej pary

Inovovaný parný systém na rozdiel od iných systémov sa nachádaza mimo ohrevného priestoru vstavanej parnej rúry. Para je vyrábaná a prúdi vysokou rýchlosťou do ohrevného priestoru, kde vytláča kyslík. Jeho výhodou je rýchly ohrev s optimálnym meraním teploty a zachovaním prirodzenej farby potravín. V ohrevnom priestore sa navyše netvoria usadeniny vodného kameňa vďaka čomu je čistenie vnútorného priestoru jednoduchšie.

Pripojené súbory

MIELE DGM7440 EDST, návod SK [*.pdf, 1.6 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 40 L
Gril: Nie
Celkový výkon rúry: 1000 W
Teplovzdušná funkcia: Nie
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hĺbka: 56,9 cm
Hmotnosť: 40 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Nie
Počet funkcií: 9

Konektivita

Dĺžka kábla: 2 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 40 L
Celkový výkon rúry: 1000 W
Teplovzdušná funkcia: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Technológia: Wifi

Ostatné

Kód produktu: 85167970

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore