Miele G7797 SCVi XXL 125


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda A, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 54 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Spotreba vody 8,4 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 12, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 84,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 2 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 57,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Miele G7797 SCVi XXL 125 s energetickou triedou A. S kapacitou 14 súprav riadu a smart ovládaním cez mobil ponúka 12 programov vrátane AquaStop funkcie. S úspornou spotrebou energie 54 kWh na 100 cyklov a vodou 8,4l na umývací cyklus je ideálnym pomocníkom v každej kuchyni. Vysoká efektivita a diskrétna prevádzka s maximálnou hlučnosťou 41 dB. Automatické otváranie dverí a kompaktné rozmery výšky 84,5 cm, šírky 59,8 cm a hĺbky 55 cm. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky riadu.

Šikovný pomocník v domácnosti

Vstavaná umývačka riadu Miele G7797 SCVi XXL 125 ponúka špičkový výkon a spoľahlivosť s energetickou triedou A. Kapacita 14 súprav riadu dokáže umyť väčšie množstvo riadu a je ideálnou voľbou pre modernú domácnosť. Spotreba energie 54 kWh na 100 cyklov a maximálna hlučnosť 41 dB prináša dokonalého spoločníka pre vaše potreby. Spotreba vody 8,4 na jeden umývací cyklus zaručuje tichý a efektívny chod. Vďaka svojim funkciám ako je AquaStop, automatické otváranie dverí a 12 programov ponúka jednoduché a pohodlné ovládanie.

  • Funkcia AquaStop zabezpečí aby nedošlo k zaplaveniu, alebo úniku vody. AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu a vy pokojne môžete nechať umývačku pracovať aj za vašej neprítomnosti alebo počas spánku. Vďaka rôznym programom a funkciám je tento model od značky Miele ideálnym spoločníkom pre dokonalé umývanie riadu.

Automatické dávkovanie AutoDos

AutoDos je prvým automatickým dávkovačom na svete s integrovaným systémom PowerDisk. Tento systém dokonale spolupracuje s umývačkou riadu a práškovým granulátom, dávkuje sa podľa programu a v optimálnom čase. Užite si bezstarostnosť, pretože PowerDisk vydrží až 20 umývacích cyklov.

Maximálna flexibilita

Vďaka príborovej zásuvke 3D-MultiFlex umývačky riadu Miele G7797 SCVi XXL 125 je vylepšená verzia, ktorá vám umožní vložiť aj malý riad, ako sú šálky na espresso. Zásuvka sa skladá z jedného zníženého stredového dielu a dvoch bočných častí. Ľavá časť je posúvná, čo vytvára miesto pre vysoké poháre na víno v hornom koši. Do pravej časti, ktorá je znížiteľná, môžete pohodlne umiestniť veľké príbory a malý riad.

Krátky program QuickPower Wash

Nový umývací program QuickPowerWash a tablety UltraTabs All in 1 od Miele vám prinášajú vynikajúce výsledky umývania a sušenia riadu. Tento neprekonateľný program dokáže očistiť bežne zašpinený riad za neuveriteľných 58 minút. Špeciálne vyvinuté tablety sa rozpustia rýchlo, už za 2-3 minúty, čo zabezpečuje účinné čistenie od samého začiatku umývacieho cyklu. Vyskúšajte túto skvelú kombináciu od Miele a zažite úplne nový zážitok pri umývaní riadu.

Inteligentné prepojenie

Systém Miele@home vám umožňuje plne využiť výhody vašich spotrebičov Miele a zlepšiť váš každodenný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele môžete jednoducho a bezpečne prepojiť vďaka tomuto inovatívnemu systému. Môžete ich ovládať pomocou aplikácie Miele, hlasového ovládania alebo integrovať do existujúcich Smart Home riešení. Systém je pripojený prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Sušenie Autoopen

Umývačka riadu je vybavená funkciou automatického otvárania dvierok na konci umývacieho programu. Táto funkcia umožňuje odvádzať teplý a vlhký vzduch z umývacieho priestoru pomocou ventilátora a zabezpečiť úplne suchý riad, vrátane plastového riadu. Špeciálne vedenie vzduchu navyše chráni pracovnú dosku pred vlhkosťou. Táto umývačka riadu je ideálna vo vašej kuchyni.

Knock2open

Plne integrovaná umývačka riadu Miele s funkciou Knock2open je dokonalým riešením pre vašu kuchyňu. Stačí dvojnásobne poklopať na čelnú stranu a dvierka sa otvoria úplne samočinne. S týmto rafinovaným otváracím mechanizmom je umývanie riadu jednoduchšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Vychutnajte si komfort a dokonalý dizajn vďaka tejto Miele umývačke riadu.

BrilliantLight

Táto umývačka riadu je vybavená patentovaným ovládaním dvierok, vďaka ktorému sa po otvorení automaticky rozsvietia 4 výkonné LED. Tieto LED žiarovky poskytujú vnútornému priestoru oslňujúce svetlo, čo zaručuje perfektné osvetlenie. S takýmto osvetlením je jednoduchšie naplniť a vyprázdniť koše, čo výrazne uľahčuje prácu s umývačkou riadu.

Funkcia Brilliant GlassCare

S funkciami Brilliant GlassCare a sušením AutoOpen je ideálnym riešením pre čisté poháre. Jemný program pri teplote 45 °C zaručuje šetrné umývanie skla. Poháre na víno môžete umiestniť do špeciálneho stojana FlexCare so silikónovými podložkami. Po skončení umývacieho programu sa umývačka automaticky otvorí, čo umožňuje pohárom vyschnúť bez ďalšieho leštenia. Vďaka unikátnej formule na ochranu skla je o Vaše poháre optimálne postarané.

SensorDry

SensorDry je inteligentné prispôsobenie umývacieho programu, ktoré sa stará o sušenie a ochranu vášho nábytku. Vďaka senzoru, ktorý monitoruje naloženie a meria teplotu v umývacom priestore a okolí, sa umývací program prispôsobuje a napríklad nastavuje teplotu čistej vody. Výsledkom je minimalizácia vyzrážaných kvapiek na nábytku, nižšia spotreba energie a kratšie programy s konštantným sušením. Vychutnajte si dlhotrvajúci a účinný výkon so SensorDry.

*Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele G7797 SCVi XXL 125

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami