Miele H7464BP EDST

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
2 439,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 48,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart vstavaná rúra Miele H7464BP EDST v čiernom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+. Smart rúra ponúka mnoho užívateľských výhod: TasteControl, Rýchloohrev, Predohrev, pokrmový tpelomer, udržiavanie teploty pokrmu aj funkciu Crisp. K dispozícii sú tiež tieto prevádzkové spôsoby: rozmrazovanie, automatické programy, automatické pečenie, gril, horúci vzduch plus, intenzívne pečenie, klimatické pečenie, klimatické pečenie s horúcim vzduchom, klimatické pečenie s horným/dolným ohrevom, horný/dolný ohrev, dolný ohrev, gril s cirkuláciou. Ovládať vstavanú inteligentnú rúru Miele H7464BP EDST je možné aj nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Praktický a jednoduchý ovládací dotykový panel umožní presné nastavenie všetkých funkcií. Dvierka rúry sú vybavené jemným zatváraním SoftClose. Čistenie rúry je pomocou pyrolýzy. Dodávané príslušenstvo: Plech na pečenie s úpravou PerfectClean, univerzálny plech s úpravou PerfectClean, rošt na pečenie PyroFit, plnovýsuv FlexiClip - príslušenstvo PyroFit (pár), vyberateľná záchytná mriežka s úpravou PyroFit (pár) a odvápňovacie tablety.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

Inteligentná vstavaná rúra

Vstavaná smart rúra Miele H7464BP EDST v čiernom prevedení pripraví tie najchutnejšie pokrmy veľmi jednoducho vďaka množštvu funkcií a prevádzkových spôsobov. S pokrmovým teplomerom bude príprava jedál ešte jednoduchšia. Ovládaná senzorovým ovládaním DirectSenzor s veľkým textovým displejom. Čistenie rúry je tiež veľmi jednoduché pomocou pyrolýzy. Displej umožňuje nastaviť rôzne jazyky. Vďaka tomu bude obsluha spotrebiča zrozumiteľná a intuitívna. Multilingua je k dispozícii pre spotrebiče od ovládania tybu DirectSensor S. Inteligentnú vstavanú rúru je možé ovládať aj nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou pripojeného k Wi-Fi. Prístroje Miele z ušľachtilej ocele majú mimoriadne kvalitnú povrchovú úpravu CleanSteel. Vďaka tomu sa povrch veľmi ľahko udržiava. Odtlačky prstov sú na povrchu s úpravou CleanSteel takmer neviditeľné. Priehľadné dvierka umožňujú v kombinácii s jedinečným, inovatívnym LED osvetlením ohrevného priestoru najlepší dohľad nad vašimi pripravovanými potravinami.

Smart zariadenie s Miele@home 

Viac slobody, bezpečnosti a pohodlia to všetko ponúka inteligentná vstavaná rúra. Pripojením svojich spotrebičov k sieti môžete optimalizovať časy a dosiahnuť úroveň bezpečnosti a pohodlia. Rúru môžete zohriať, keď ste stále mimo, alebo si vyberiete recept z mobilnej aplikácie Miele@home  a jednoduchým spôsobom komunikujte. Miele vám ponúka špeciálne navrhnuté funkcie a ovládanie pomocou smartfónu - takže budete vždy o krok vpred v digitálnom pohodlí. 

Automatické programy smart rúry

Varenie so smart vstavanou rúrou Miele H7464BP EDST bude vždy dokonalé. Elektronicky riadené automatické programy umožňujú pohodlnú automatickú prípravu množstva pokrmov. Či sa chystáte piecť koláče alebo dusiť hydinu - nie je potrebné ani voliť si teplotu, či dobu varenia. Stupeň prípravy napr. pre mäso je možné nastaviť individuálne.

Klimatické pečenie

S klimatickým pečením dosiahnete optimálne výsledky pri príprave jedál s funkciou zvýšenia vlhkosti. V rôznych prevádzkových režimoch je možné privádzať vlhkosť. Mäso tak upečiete dokonale: znútra jemné a šťavnaté, zvonka s chutnou kôrkou. Chlieb a žemle budú kypré a zároveň chytia optimálnu hnedú farbu. Dávky pary je možné tiež časovo naprogramovať pre vyšší komfort. Klimatické pečenie je využívané tiež v rôznych automatikých programoch.

Exkluzívny TasteContol

Táto funkcia zastaví proces tepelnej úpravy pričom výsledky pečenia budú najlepšie. Aby jedlá v rúre na pečenie neboli zbytočne ďalej dopekané, je možné ohrevný priestor po ukončení kompletne schladiť. Alebo ak chcete môžete pripravovaný pokrm komfortne udržiavať na servírovacej teplote. Poslúži na to motorické otváranie a zatváranie dverí. A to najlepšie: stupeň prípravy vašich pokrmov sa zachová podľa potreby, aj vtedy keď sa tam práve nenachádzate, aby ste hotové jedlo mohli okamžite vybrať z rúry.

Funkcia Crisp pre chrumkavý povrch

Chrumkavá kôrka alebo povrch dodá určitým pokrmom dokonalosť. Hranolčeky alebo krokety sú najchutnejšie vtedy, keď je v ohrevnom priestore sucho. To je možné dosiahnuť cieleným redukovaní vlhkosti vo vnútornom ohrevnom priestore. Funkciu Crisp je možné si navoliť individuálne podľa potreby.

Príjemne chladná čelná stena a okolitý nábytok

Rúry na pečenie Miele sú kompletne ochladzované. Vďaka tomu zostanú ovládacia časť a rukoväti, ako aj okolitý nábytok relatívne studené. Viacnásobná konštrukcia skla efektívne izoluje dvierka rúry na pečenie a stará sa o nízku teplotu na vonkajšej strane dvierok, a tým aj o bezpečnosť a ochranu pred popáleninami. 

Plnovýsuvné pojazdy FlexiClip

Vďaka plnovýsuvu - FlexiClip je možné plechy na pečenie, rošty na pečenie a pekáče Gourmet úplne vytiahnuť z ohrevného priestoru a bezpečne ich zaistiť v každej pozícii. Tak môžete pohodlne podliať pečené mäso alebo otočiť pripravované pokrmy bez rizika, že sa popálite na horúcom ohrevnom priestore. Flexibilne použiteľné v každej úrovni.

Jemné pohyby dverí

SoftOpen a SoftClose dvierka smart rúry určite upútajú pozornosť užívateľa. Tlmiaci mechanizmus dvierka ľahko a ladne zatvára a otvára až do 90° . To vám umožní maximálne voľný a pohodlný prístup k pokrmom, ktoré sú v ohrevnom priestore.

Doprajte si minimálnu náročnosť

Pyrolýza je automatické samočistenie znečisteného ohrevného priestoru pri vysokých teplotách. Zdĺhavé čistenie alebo agresívne prostriedky na čistenie sú vďaka tomu minulosťou. V priebehu pyrolytického samočistenia dochádza k rozpadu všetkých zvyškov pokrmu na prach a k ich uvoľneniu z povrchu ohrevného priestoru. Pre spotrebu energie platí: tak veľa, ako je potrebné, tak málo, ako je to len možné.

Pripojené súbory

Miele H7464BP EDST návod CZ [*.pdf, 2.21 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 76 L
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 15

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Áno
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Viacúrovňový

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,6 cm
Hĺbka: 56,9 cm
Hmotnosť: 47 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Počet funkcií: 15

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 76 L
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ostatné

Kód produktu: 85166080

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore