Miele KFN 29683 D brws

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
2 799,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 55,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Miele KFN 29683 D brws s exkluzívnym skleneným čelom vo farbe Brilliant White, PerfectFresh Pro a FlexiLight. V interiéri chladničky nájdete systematicky usporiadané poličky, priehradky a držiaky, ktoré sa postarajú o bezpečné uskladnenie všetkých surovín a potravín od vajec až po víno. Chladiaca časť 242 litrov a mraziaca časť 101 litrov. Mraznička za 24 hodín dokáže mraznička zamraziť 16 kg čerstvých potravín. Pri výpadku prúdu alebo poruche je zaručená 24 hodinová odolnosť.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Vysoká energetická trieda

Kombinovaná chladnička Miele KFN 29683 D brws je radená do najvyššej energetickej triedy A+++. Toto kategorizovanie znamená, že chladnička dokáže na svoj chod spotrebovať iba minimálne množstvo elektrickej energie a je tak mimoriadne šetrná.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička ponúka dostatočne veľký objem vo svojej chladiacej časti a to až 242 litrov. Vaše potraviny si môžete uložiť na tri prispôsobené sklenené police (2 osvetlené). alebo výškovo nastaviteľné poličky, ktoré sa nachádzajú v dvierkach. K dispozícii je aj držiak na fľaše.

Mraziaca časť

Pochváliť sa môže skvelým mraziacim výkonom, ktorý milo prekvapí každého. Objem mraziaceho priestoru je 101 l. Ponúka 3 koše pre uchovávanie zmrazených potravín. Za 24 hodín zvládne zmraziť až 16 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade až 24 hodín. Tak už sa nemusíte obávať, že by sa počas poruchy pokazili a znehodnotili.

FlexiLight

LED osvetlenie sklenených políc FlexiLight dokonale osvetlí vnútorný priestor chladničky a navyše toto osvetlenie môžete umiestniť v každej úrovni zasunutia.

ComfortClean

Odkladacie police vo dvierkach Miele ComfortClean pozostávajú z kvalitného plastu – styrenakrylnitrilu (SAN) – a sú mimoriadne odolné voči poškriabaniu, chemikáliám, teplotám a sú priehľadné. Všetky police vo dvierkach sa dajú jednoducho hygienicky čistiť v umývačke riadu (do 55 °C). Manuálne umývanie políc tak už nie je potrebné.

DynaCool

Dokonalé uskladnenie potravín zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu pomocou integrovaného ventilátora. DynaCool zabezpečuje optimálnu vlhkosť a teplotu v každom priestore chladničky. Pre schladenie nápojov, alebo pre výrobu ľadových kociek môžete využiť funkciu superchladenia, alebo supermrazenia.

VarioRoom

Ak patríte medzi zákazníkov, ktorí očakávajú dôkladné prispôsobenie sa domácich spotrebičov svojim požiadavkám, kombinovaná chladnička Miele bola vyvinutá pre vaše účely. Kvôli systému VarioRoom je možné v tejto chladničke uskladniť akékoľvek veľké kusy potravín, či jedlá skladované vo veľkých nádobách. Poličky chladničky sú vyberateľné a vy si tak jej vnútorný priestor dokážete variabilne prispôsobiť. Nezaberie vám to veľa času a môžete sa spoľahnúť, že všetko, čo do chladničky vložíte, bude uchované s prehľadom a spoľahlivo.

NoFrost

So systémom NoFrost nemusíte svoje chladiace zariadenie Miele už nikdy rozmrazovať. Pri cirkulačnom chladení sa studený, suchý vzduch rozdeľuje rovnomerne, aby sa vo vnútri nemohol tvoriť žiadny ľad. Vďaka tomu sa vaše mrazené potraviny nepokryjú vrstvou ľadu a zásuvky sa budú dať pohodlne otvoriť a zatvoriť bez rušivej vrstvy ľadu. NoFrost ponúka najvyšší komfort pri mrazení a zbaví vás potreby namáhavého odmrazovania – navždy.

SelfClose

Zásuvky majú plnovýsuvné pojazdy s tlmeným samozatváraním. Dajú sa mimoriadne ďaleko vytiahnuť. Ľahkým potlačením sa dajú zásuvky navyše automaticky ľahko zatvoriť. Zásuvky majú extra tichý a veľmi ľahký chod. Tento vysoký komfort pri obsluhe vám umožní prístup k vašim potravinám s dostatočným priestorom.

SoftClose

S inovačným systémom zatvárania SoftClose  sa dvierka  po dosiahnutí uhla 30° automaticky zatvoria. Okrem toho systém SoftClose dvierka pri zatváraní tlmí – už žiadne štrngajúce fľaše vo dvierkach.

 

Pripojené súbory

Miele KFN 29683 D brws_manual [*.pdf, 3.44 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 55 cm
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 3
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 242 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 96,4 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 186 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 343 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ostatné

Kód produktu: KFN 29683 DBRWS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore