Miele KFN7774D


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 175 l, Objem mrazničky: 70 l, Ročná spot. energie: 206,60 kWh, Maximálna hlučnosť: 34 dB, Smart ovládanie mobilom: Smart ready (predpripravené), Šírka: 55,9 cm, Výška: 177 cm, Hĺbka: 54,6 cm. Viac info


Cena 2 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 48,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 244,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Miele KFN7774D, smart, celkový čistý objem 245 l, vstavaný displej, kapacitia chladiacej časti 175 l, objem mrazničky 70 l, mraziaci výkon 6 kg/ 24 hodín, akumulačá doba pri výapdku prúdu je 9 hodín, No Frost, rýchle zmrazenie, alarm, zadná stena CleanSteel, ovládanie mobilom prostredníctvom Wifi, maximálna dosahovaná hlučnosť len 34 dB.

Chladiaca časť

Vstavaná kombinovaná chladnička Miele KFN7774D ponúka dostatočne objem vo svojej chladiacej časti a to 175 litrov. Vaše potraviny si môžete uložiť na 4 sklenené police (z toho tri výškovo nastaviteľné) alebo výškovo nastaviteľné poličky, ktoré sa nachádzajú vo dvierkach. Zadná strana CleanSteel sa postará o optimálne rozloženie chladu vo vnútornom priestore chladničky a vďaka tomu nie je viditeľný kondenzát ani tvorba ľadu. 

Mraznička

Mraznička sa môže pochváliť skvelým mraziacim výkonom, ktorý milo prekvapí každého. Objem mraziaceho priestoru je 70 l. Ponúka 3 zásuvky pre uchovávanie zmrazených potravín. Za 24 hodín zvládne zmraziť 6 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade 9 hodín. Tak už sa nemusíte obávať, že by sa počas poruchy pokazili a znehodnotili.

Inteligentná domácnosť s aplikáciou Miele@mobile

Prostredníctvom aplikácie Miele@mobile je možné jednoducho spojiť mrazničku s chladničkou alebo vinotékou. Cez Plug & Play prístroj zaregistrujete v aplikácii a môžete mať okamžite prehľad o aktuálnom stave. Pomocou aplikácie je možné riadiť jednotlivé funkcie spotrebiča a naviac vás bude informovať o chybách a alarmoch.

ComfortClean

Odkladacie police vo dvierkach Miele ComfortClean pozostávajú z kvalitného plastu – styrenakrylnitrilu (SAN) – a sú mimoriadne odolné voči poškriabaniu, chemikáliám, teplotám a sú priehľadné. Všetky police vo dvierkach sa dajú jednoducho hygienicky čistiť v umývačke riadu (do 55 °C). Manuálne umývanie políc tak už nie je potrebné.

DynaCool

O rovnomerné podmienky pre uskladnenie potravín a vína v chladničke sa postará funkcia DynaCool. Je jedno, na ktorej polici uložíte jednotlivé potraviny, vďaka tejto funkcii sú podmienky rovnaké v každom kúte chladničky.

NoFrost

So systémom NoFrost nemusíte svoje chladiace zariadenie Miele už nikdy rozmrazovať. Pri cirkulačnom chladení sa studený, suchý vzduch rozdeľuje rovnomerne, aby sa vo vnútri nemohol tvoriť žiadny ľad. Vďaka tomu sa vaše mrazené potraviny nepokryjú vrstvou ľadu a zásuvky sa budú dať pohodlne otvoriť a zatvoriť bez rušivej vrstvy ľadu. NoFrost ponúka najvyšší komfort pri mrazení a zbaví vás potreby namáhavého odmrazovania – navždy.

SoftClose

S inovačným systémom zatvárania SoftClose  sa dvierka  po dosiahnutí uhla 30° automaticky zatvoria. Okrem toho systém SoftClose dvierka pri zatváraní tlmí – už žiadne štrngajúce fľaše vo dvierkach.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177 cm
Maximálna hlučnosť 34 dB
Celkový čistý objem 245 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KFN7774D

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami